Oyun iştahsızlığı

Cole McCree

Hectopat
Üç gün önce her şeyi Ultra seviyesinde açabilecek bir PC topladım ve tam artık hayvan gibi oyunlara saldıracak iken birden iştahsızlığım tuttu yani şu an canım oyun oynamak istemiyor. Belki de doğru oyunu bulamamışımdır, oyun önerileriniz varsa benimle paylaşın.
Daha önce oynadığım ve ilgimi çekmiş bazı oyunlar:
The Witcher 3: Wild hunt.
Dishonored 2.
Mafia 2.
Far Cry 5.

Hocam aynısı bana oldu, birkaç oyun bitirmiştim lakin çok zevk alamamıştım daha çok eski bilgisayarımdaki gibi YouTube falan takılıyordum. Önceki bilgisayarımda sadece 1 oyun oynayabilmeme rağmen zevk alarak oynuyordum lakin yeni topladığım bilgisayarda böyle olmadı. Witcher 3'ü bile bitiremedim sıkıntıdan yani. Sonra bir memlekete gittik geldik 10 gün geçemedim başına, şu an biraz zevk almaya başladım gibi hocam. Ara vermek lazım biraz

Aynısı benim arkadaşlara da oldu. Aynı oyun değil farklı oyunları deneyin. Bence sebebi şu ikisi;
1 : Arkadaş yok, yanlız oynarken yeni maceralar yapamazsın. Hep aynı şeyler, sıkar insanı
2 : Aynı oyunu oynaya oynaya ezberlersin. Eğer yaşın 18 i geçiyorsa FiveM EightbornV RP kaydol. Güzel bir roleplay oyunu. Farklı oyunlar dene.

Üç gün önce her şeyi Ultra seviyesinde açabilecek bir PC topladım ve tam artık hayvan gibi oyunlara saldıracak iken birden iştahsızlığım tuttu yani şu an canım oyun oynamak istemiyor. Belki de doğru oyunu bulamamışımdır, oyun önerileriniz varsa benimle paylaşın.
Daha önce oynadığım ve ilgimi çekmiş bazı oyunlar:
The Witcher 3: Wild hunt.
Dishonored 2.
Mafia 2.
Far Cry 5.
Bence o oyunları sorunsuz oynayabildiğinize şükredin. Benim gibi yeni aldığınız bir sistemde daha nedeninin ne olduğunu tam çözemediğiniz bir sorun yüzünden FPS Drop sayesinde oyun oynayamaz duruma düşerseniz isteğiniz gelir. Wolfenstein serisini öneririm.

Bir oyuna yükselmeden, gaza gelmeden açıpta oynayamıyorum. Sarmıyor başka türlü. Ya bi Youtube videosundan göreceğim, ya da yayıncılardan falan. Veya film izledikten sonra da bir oyuna başladığım çok oluyor. Mesela en basitinden saçma bir örnek vereyim. Naruto'da köy kurdukları bir bölüm vardı, onu izleyip acayip canım Minecraft çekmişti ve kurup oynadığımı hatırlıyorum. Zorla güzellik olmuyor yani. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı