Oyun iştahsızlığı

Bence o oyunları sorunsuz oynayabildiğinize şükredin. Benim gibi yeni aldığınız bir sistemde daha nedeninin ne olduğunu tam çözemediğiniz bir sorun yüzünden FPS düşmesi sayesinde oyun oynayamaz duruma düşerseniz isteğiniz gelir. Wolfenstein serisini öneririm.

Aynı sorun ilk iki gün bende de vardı, monitöründen kaynaklanıyor olabilir mi?

L. A norie.
Sleeping dogs.
Far Cry 3.
GTA SA, vc, III.
Dishonored.
Mafia 1.
Super meatboy.
Mafia 2.
Portal 2.
Dragon age Origins.
Baldurs gate enhanced Edition.
Max Payne 2.
To the moon.
This War of Mine.
Torchlight 2.
Papers please.
Behodler.
Terraria.
Stardew valley.
Undertale.
Dead cells.
Hotline miami.
Limbo.
Warcraft 3.
Celeste.
Cuphead.
Diablo 2.
Hollow Knight.
Mini metro.
Half-Life 2.
Fallout 3.
Heroes might and magic 3 HD.
Fallout Shelter.
Into the breach.
Broforce.
Darkest dungeon.
Grim fandango.
Pillars of eternity 2: Dead fire.
Devil daggers.
Alien swarm: Reactive drop.
Return of the obra dinn.
Gris.
Postal 2.
Forager.
Warband.
Banner saga.
Human fall flat.
Rusty Lake series.
Payday 2.
Call of Duty 2.
The Wolf Among Us.
Jotun valhalla Edition.
Brutal Legends.
Delta Force Black hawk down.
Hitman blood money.
Punch club.
Ori and the blind Forest.
BioShock.
Welcome to the Game 2.
Katana Zero.
Children of morta.
Sistem zorlayan ise Crysis 1.

Kendine Online oyunlarda oynuycak arkadaş bul mesela GTA Online oynaycan ünlü GTA 5 çeken YouTuber'lar var onların Discord'larında oynuycak kişi bol oluyor şimdi reklam yapmak gibi olmasın diye işim vermiycem.

Üç gün önce her şeyi Ultra seviyesinde açabilecek bir PC topladım ve tam artık hayvan gibi oyunlara saldıracak iken birden iştahsızlığım tuttu yani şu an canım oyun oynamak istemiyor. Belki de doğru oyunu bulamamışımdır, oyun önerileriniz varsa benimle paylaşın.
Daha önce oynadığım ve ilgimi çekmiş bazı oyunlar:
The Witcher 3: Wild hunt.
Dishonored 2.
Mafia 2.
Far Cry 5.

Detroit, CoD: Mw(2019),titanfall 2, Tomb Raider(2013), Forza Horizon 4, Control.

Aga çoğu türlerden örnek verdim bunlara bir bakabilirsin.

Battlefield 4 ve Dying Light'ı tavsiye ederim. Dying Light'ı tek oynamak biraz sıkıcı olabilir bir arkadaşla çok zevkli olabilir. Ardından The Following DLC'si de resmen yeni bir oyun gibi o da hikayeye muazzam katkı sağlıyor.

Üç gün önce her şeyi Ultra seviyesinde açabilecek bir PC topladım ve tam artık hayvan gibi oyunlara saldıracak iken birden iştahsızlığım tuttu yani şu an canım oyun oynamak istemiyor. Belki de doğru oyunu bulamamışımdır, oyun önerileriniz varsa benimle paylaşın.
Daha önce oynadığım ve ilgimi çekmiş bazı oyunlar:
The Witcher 3: Wild hunt.
Dishonored 2.
Mafia 2.
Far Cry 5.
Belki de singleplayer oyunlar sizin de ilginizi çekmiyordur artik. Rainbow Six Siege, LoL, gibi oyunları deneyin. (Lolde bazen kanser olabilirsiniz)Onun dışında Rimworld ü kesinlikle oynayin. Tek oynadigim singleplayer oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı