Oyun isteyen 15 minik dostumuz 1 kediyi aralarına alıp boğdu

Biraz vahşice olabilir kabul ediyorum ama topluma zarar verebilecek düzeyde artan köpek nüfusunu azaltmak için bu köpekler toplanıp uyutulmalı. Bunlarla başa çıkılmadıkça çoğalmaya devam edecekler. Devlet kısırlaştırsın diyenler de var ama o kadar köpeği nasıl kısırlaştırsınlar?

İnsanlar o mahalleden nasıl geçiyor korkunç.
Yaşlı biri geçse hiç şansı yok. Köpekler yaşlı kadını parçaladı!

Gerçi çoğu kişinin 20 köpek karşısın da şansı yok.

Biraz vahşice olabilir kabul ediyorum ama topluma zarar verebilecek düzeyde artan köpek nüfusunu azaltmak için bu köpekler toplanıp uyutulmalı. Bunlarla başa çıkılmadıkça çoğalmaya devam edecekler. Devlet kısırlaştırsın diyenler de var ama o kadar köpeği nasıl kısırlaştırsınlar?
Hiç vahşice değil. İnsan hayatı daha değerlidir. Yapılması gerekir.

Kısırlaştırma, toplatma falan hikaye, uyutulmadıkları müddetçe milyonlarcası sokakta türeyecek.

Sadece insan hayatı da değil. Hiç zararı olmayacak kedilere de tehlikeli.
Sokaktaki kediler de zararlı, tabiata ve doğaya zarar veriyorlar.

Kısırlaştırma, toplatma falan hikaye, uyutulmadıkları müddetçe milyonlarcası sokakta türeyecek.
Sizle alakalı değil ama buna uyutma diyenleri hiç sevmiyorum. Madem gayet normal ve gerekli bir şey neden sansürlenerek söyleniyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı