Oyun isteyen 15 minik dostumuz 1 kediyi aralarına alıp boğdu

Belediyeler köpekleri toplayıp başka bir yere atıyor. Barınaklar rezalet. Barınaklarda da açlıktan yavru köpekleri yiyorlar. Hem bu videoyu çeken arkadaş engelli mi alsın eline sopa kovalasın sokak köpeği bunlar ya en küçük şeye kaçıyor.

Belediyeler köpekleri toplayıp başka bir yere atıyor. Barınaklar rezalet. Barınaklarda da açlıktan yavru köpekleri yiyorlar. Hem bu videoyu çeken arkadaş engelli mi alsın eline sopa kovalasın sokak köpeği bunlar ya en küçük şeye kaçıyor.
Benim yaşadığım yere bütün İstanbul'un köpeklerini attılar. Yıllarca belediyeyi aramamıza rağmen hiçbir şey yapılmıyor. Yapılsa bile "sözde" hayvanseverler sokağa çıkıyor. Daha bugün sokakta giderken birkaç çocuk beni çağırdı. "Ne oldu?" dedim. Bana köpeklerin saldırdığını söylediler. 3 tane köpek vardı. Boy pos olunca senden korkuyorlar tabii ama küçücük çocuk?

Benim yaşadığım yere bütün İstanbul'un köpeklerini attılar. Yıllarca belediyeyi aramamıza rağmen hiçbir şey yapılmıyor. Yapılsa bile "sözde" hayvanseverler sokağa çıkıyor. Daha bugün sokakta giderken birkaç çocuk beni çağırdı. "Ne oldu?" dedim. Bana köpeklerin saldırdığını söylediler. 3 tane köpek vardı. Boy bos olunca senden korkuyorlar tabii ama küçücük çocuk?

Sokak köpekleri ürkektir. Kaçarsan kovalar ama üstüne gidince senden korkar. Boy pos farketmiyor ben 10-12 yaşımdayken de kovalıyordum köpekleri. Benim çalıştığım sanayinin biraz dışarısındaki tarlaya belediye atıyor ve biz sanayiciler besliyoruz. Her taraf yol olunca ölü köpekler görmekten sinir oluyorum artık.

Başlığı öyle bir yapmışsın ki küçük çocuk sandım meğer sokak köpeğiymiş cidden sokak köpeklerine karşı önlem alınmalı.

Geri
Yukarı