Oyun isteyen 15 minik dostumuz 1 kediyi aralarına alıp boğdu

Şehirler, insanların yerleşim alanıdır. 😀

Köyünde ister tezek kokusunu içine çek, ister hayvan besle bundan banane. 🙄
Kediler kalsın. İnsan hayatı için faydalı. Fareler artıp mikroplar ve bulaşıcı hastalıklar da mı artsın?
Ayriyetten gayet tatlı hayvanlar.

Arkadaşın evinde Browning tüfek yok herhalde. 15 köpekle nasıl başa çıkacak? Meyve bıçağıyla mı? Bu köpekler o minik süs köpekleri değiller.

10-12 tane köpeği şemsiyeyle kovaladığımı hatırlarım. 13 yaşımda kuzenim bakkaldan gelirken köpekler kovaladı bende elime ilk gelen şeyle köpeklerin üstüne koştum. Sokak köpekleri olduğu için kaçtılar. Sahipli cins köpek olsaydı beni de kuzeni de yerdi.

Belediye toplayıp bizim köye salıyor köpekleri. Geçen biri saldırdı dişini bacağıma değdirdi. Isırsaydı tüfeği alıp vururacaktım hiç umurumda bile değil. Köpekler başıboş olmamalı.

10-12 tane köpeği şemsiyeyle kovaladığımı hatırlarım. 13 yaşımda kuzenim bakkaldan gelirken köpekler kovaladı bende elime ilk gelen şeyle köpeklerin üstüne koştum. Sokak köpekleri olduğu için kaçtılar. Sahipli cins köpek olsaydı beni de kuzeni de yerdi.
Korkak köpeklerden kaçmamanız büyük başarı. Her köpek aynı kafada olduğu için çok cesurmuşsunuz. Kedi parçalıyor muydu bu köpekler?

Korkak köpeklerden kaçmamanız büyük başarı. Her köpek aynı kafada olduğu için çok cesurmuşsunuz. Kedi parçalıyor muydu bu köpekler?

Bulsa parçalardı. Sokak köpeği bunlar cins değil. Korku ile beslenirler. Onlardan kaçamayan kediye saldırmışlar. Yiyecek olsalardı götürürlerdi.

Yıldız Tilbe ablam çok güzel bir şey söylemişti bu konu hakkında onu anımsadım. :)

Köpektaparlar basmamış burayı hayret. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoyu hatırlıyorum. Yeni değil bayağı önce çekilmiş bir video bu. Hayvan toplatılmasına karşıyım köpekleri toplarsan kedi, kedileri toplarsan fareler çoğalır. Hayvanperestlik yada hayvan düşmanlığı yapmanın manası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı