Oyun kolu kullanmak kolay mı?

Anladım benim için önerebileceğin pahalı olmayan bir gamepad var mı? Bütçem maksimum 200.

God of War sistemim yetmiyor sadece FIFA için alacağım herkes al diyor alacağım galiba :D

Anladım umarım dediğiniz gibi olur teşekkürler.
Hocam 250 civarına çıkabilirseniz Logitech F310 var yakın zamanda bende almayı düşünüyorum

Anladım teşekkürler. Xbox gamepadleri aşırı pahalı ama alamam o yüzden.

Şu anlık öyle kaliteli bir gamepad alamam öğrenciyim maksimum 200 TL'lik alabilirim biriktirdiğim parayla alacağım.

170 TL civarına XBOX 360 kolu alabilirsin. Orijinal değilmiş ama titreşimine vs. millet iyi diyor. Her türlü attığın 80 TL'lik koldan iyidir bence ama.

170 TL civarına Xbox 360 kolu alabilirsin. Orijinal değilmiş ama titreşimine vs. millet iyi diyor. Her türlü attığın 80 TL'lik koldan iyidir bence ama.

Anladım güzele benziyor bunu alıyorum o zaman teşekkürler :)

Daha önce hiç oyun kolu kullanmadım almayı düşünüyorum. Sizce hemen alışabilir miyim kolay mı? Şu zamana kadar hep klavye kullandım o yüzden acaba zorlanır mıyım diye düşündüm sizce zorlanır mıyım? FIFA Online 4 için almayı düşünüyorum, sizce konsola alışabilir miyim?

Almayı düşündüğüm oyun kolu bu https://www.hepsiburada.com/snopy-sg-401-usb-joypad-pm-oyunseg23689
Soldaki joystick wasd gibi düşüneceksin sağdaki joystick mouse gibi düşüneceksin bi de bakmışsın oyunlar akio 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı