Oyun kolu önerisi

Salih.E

Hectopat
Arkadaşlar oyun kolu almayı düşünüyorum aklımda PlayStation kolu ya da Xbox kolu vardı ama onlar almış başını gidiyor bir de ben sadece bilgisayarda kullanacağım o yüzden çok da dandik olmasa daha iyi olur. Böyle FIFA da top direğe vs çarpınca titreyen türden bir şey biliyorsanız önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Arkadaşlar oyun kolu almayı düşünüyorum aklımda PlayStation kolu ya da Xbox kolu vardı ama onlar almış başını gidiyor bir de ben sadece bilgisayarda kullanacağım o yüzden çok da dandik olmasa daha iyi olur. Böyle FIFA da top direğe vs çarpınca titreyen türden bir şey biliyorsanız önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Bütçeniz nedir? Titreme motoruna sahip Logitech F710 önerebilirim.

Bütçe nedir?

Bütçe 500 ve altı olsa iyi olur.

500 ve altı.
Hocam ben bu joysticki kullanıyorum bayağı da güzel bir joystick tetik hızı olsun vibrasyonu olsun kaliteli zaten bir sorun olunca müşteri hizmetleride bayağı yardımcı oluyor.

Titreme olayı daha çok yarış oyunlarında çok efektif oluyor eğer bu tarz oyunlar çok oynamıyorsanız titreşim çok işinize yaramayacak. O yüzden F310'da öneririm. Ama illa titreşim olsun diyorsanız Amazon.com.tr'den 450₺ ye F710 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı