Oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
500 tl
Teknosa'da 499 ₺ fakat İtopya'da 399 ₺

Attığınız Rampage kalitesiz. Razer ise pek de iyi sayılmaz.

Şu modele bakabilirsin. 2 arkadaşımda var ve memnunlar. Mikrofonu da fiyatına göre yeterli.

Bu bütçede tercih edilmemeli. Daha iyi alternatifleri var.
Kafası büyükse Cloud Stinger'den uzak dursun :D

Bütçeyi arttırabilirseniz düşünebilirsiniz.

Hiç fena görünmüyor.
Detaylarını pek bilmiyorum ama
Cooler Master CH321
Pek bi bilgim yok cooler master kulaklıkları hakkında.
Kullandığınız bir model mi?

Bu bütçede tercih edilmemeli. Daha iyi alternatifleri var.
Stinger çok eskide kalmadı mı?
Hala iş görecek bir kulaklık mı?
650 TL'ye kadar bütçeniz varsa JBL Quantum 300.
İlk defa duydum jbl gaming kulaklığı😅
İtopya indiriminde Razer bakabilirsiniz, indirim olana kadar üzerine para eklemeniz daha iyi olur.
Ne zaman indirimler başlıyor?

Hiç fena görünmüyor.
Detaylarını pek bilmiyorum ama.

Pek bir bilgim yok Cooler Master kulaklıkları hakkında.

Ben kullanıyorum çok memnunum Razer BlackShark V2 Xden. Çok rahat ve 28 derecelik oda da 1 saati geçince aşırı az bir terleme yapıyor. Diğer kulaklıklarda takar takmaz terletir. 4 saati aşan kullanımda aşırı hafif bir ağrı yapabilir. Ama çok dikkatli olursanız acıyı anca hissedersiniz o da 4 saat hiç çıkarmazsanız. Ses kalitesi, görünüşü, mikrofonu falan çok iyi. Keşke örgü kablo bir de çıkarılabilir mikrofon olsaydı dedim ama yine de fiyatına göre çok iyi. 597 TL şu an.

Teknosada 499 ₺ fakat itopyada 399 ₺

Stinger alırsam itopyadan bakacağım kesin.
Gayet sağlam ve F/P.
Gayet güzel gözüküyor hakikaten de.
Ben kullanıyorum çok memnunum Razer BlackShark V2 Xden. Çok rahat ve 28 derecelik oda da 1 saati geçince aşırı az bir terleme yapıyor. Diğer kulaklıklarda takar takmaz terletir. 4 saati aşan kullanımda aşırı hafif bir ağrı yapabilir. Ama çok dikkatli olursanız acıyı anca hissedersiniz o da 4 saat hiç çıkarmazsanız. Ses kalitesi, görünüşü, mikrofonu falan çok iyi. Keşke örgü kablo bir de çıkarılabilir mikrofon olsaydı dedim ama yine de fiyatına göre çok iyi. 597 TL şu an.
Neredeki fiyatı acaba? Ben o fiyata göremedim.
gerçekten güzel gözüküyor öneri için teşekkürler açıklamalarınız için.
Şu modele bakabilirsin. 2 arkadaşımda var ve memnunlar. Mikrofonu da fiyatına göre yeterli.

Kafası büyükse Cloud Stinger'den uzak dursun :D
Tronsmart sono aklımda olan modellerdendi.
Teşekkürler öneriniz için.

Ben onun bir alt modeli olan RGB modelini kullanıyorum pedleri bir tık küçük olduğu için uzun kullanım da biraz rahatsız ediyor attığım linkte ki ürünün pedleri gayet kaliteli ve büyük yani alınılabilir.

Hiç fena görünmüyor.
Detaylarını pek bilmiyorum ama

Pek bi bilgim yok cooler master kulaklıkları hakkında.
Kendim bizzat kullandım. Fiyatından dolayı bazı kusurları elbette var. Mikrofonu benim sesimi aynen aktarıyor bir cızırtı vs yok fakat parktaki çocukların sesini alabiliyor. Ses kalitesi de güzel. RGB leri kontrol edilemiyor. Herhangi bir yazılım desteği yok. Kendi ses kartı var ve kablosu baya dayanıklı. İlla bütçeniz 500TL diye 500TL ye kadar zorlamaya gerek olmadığını düşündüğümden bu modeli önerdim.

Geri
Yukarı