Oyun Kutusu Satan Bir Yer Var mı?

K4NG4L

Kilopat
Daha fazla  
Soru açık aslında, oyun kutusu toplamak istiyorum. Koleksiyon olarak. Direkt oyunun kutusunu satan bir yer var mı? Tabii ki bir dükkanda böyle bir şeyin satışını yapmayacaklarını biliyorum. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi sitelerde bunların satışını yapan bir mağaza var mıdır? Ne olarak aratacağımı bilemedim. Hep kutu oyun satışı olarak karşıma çıkarıyor sonuçları. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kutusundan kasıt nedir? Örneğin ps3 oyunlarının kutusu mu veyahut model arabanın kaplama kutusu mu? Yoksa ben mi çok yanlış anladım :/

Bir yöntem bulmuştum ama buraya yazmamışım. Kendi istediğim oyunların çıktısını alıp DVD kutularının üstüne koyacağım.

Bir yöntem bulmuştum ama buraya yazmamışım. Kendi istediğim oyunların çıktısını alıp DVD kutularının üstüne koyacağım.

The Cover Project > Home Bu siteye bakabilirsin, yandan hangi platformu istediğini seçerek ve üstten oyunun baş harfini seçerek oyunun kapağının yüksek kalite versiyonunu indirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı