Oyun laptoplarında fiyat düşüşü olur mu?

Bütçe
8 Bin ile 10 bin arası

bartu pusat

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, artık mağara adamı olarak HDD - 4 GB RAM - 2.nesil i3 ve Intel HD Graphics kullanmaktan bıktığım için yeni bir oyun laptopu almak istiyorum, ama fiyatları biliyorsunuz en ucuzu 12 binden başlıyor. Benim de bu kadar bütçem olmadığı için bir anda alamıyorum. Monster gibi markalar yakın zamanda indirim yapar mı? Ya da dolardan falan anlayan varsa dolar yakın zamanda küçük de olsa bir düşüş yaşar mı?

Merhaba, artık mağara adamı olarak HDD - 4 GB RAM - 2.nesil i3 ve Intel HD Graphics kullanmaktan bıktığım için yeni bir oyun laptopu almak istiyorum, ama fiyatları biliyorsunuz en ucuzu 12 binden başlıyor. Benim de bu kadar bütçem olmadığı için bir anda alamıyorum. Monster gibi markalar yakın zamanda indirim yapar mı? Ya da dolardan falan anlayan varsa dolar yakın zamanda küçük de olsa bir düşüş yaşar mı?

Eğer dolar 10 11 olursa ağustos Eylül gibi 9-10k ya falan düşer o da dolar düşerse hepsi bir ihtimal artık. Onun yerine konsola yönelin bence Series S öneririm.

Para politikalarında bir değişiklik olmadığı sürece yukarı yönlü artış dışında bir şey beklemiyorum şahsen, bazı modellerde kayda değer indirimler olabiliyor, fiyatları sık kontrol ederseniz bir-iki gün süren birkaç bin liralık indirimler yakalamak mümkün.

Kendi fikrimi sorarsanız uzun vadede indirim olmayacaktır, aksine fiyatlarda yükselme olacaktır.

Dolar 13.5 iken 23k olan monster 2 ay sonra yine dolar 13.5 iken 31k başka sözüm yok 😅 maalesef ülkemizde herkes kendi cebinin derdinde o yüzden alınan her şey en ucuzdan alınmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı