Oyun motoru tavsiyesi

Hocam, Unity'i açamadığınızı söylüyorsunuz. İnternette aldığınız hatayı araştırın. Böyle hata aldım diye oyun motorundan vazgeçecekseniz işiniz zor.

Yeni başlıyorsanız Unity biraz daha basit gelecektir çabuk kavrarsınız. YouTube'da bir sürü tutorial ve hata çözümü var kitlesi büyük bir oyun motorudur.

2 gün boyunca araştırdım, çözümünü bulamadım maalesef. Yoksa ben de Unity ile yapmak istiyordum.
Oyun geliştirmek istiyorsanız öncelikle araştırmak ve yardım almak önemlidir. Unity hakkında bir sorun yaşıyorsanız onun hakkında yardımı en iyi kendi forumunda alabilirsiniz.

Yardım eden herkese teşekkürler. Unity'nin sorununu sonunda çözebildim ve Unity ile başlamaya karar verdim.

Sorun yaşayan ve çözüm arayan arkadaşlar olursa diye nasıl çözdüğümü açıklayayım;
Unity sitesini açar açmaz çıkan linkten değil Unity Archives üzerinden indirmeyi deneyin.

Önerim Unity başlayın Unreal Engine karışıktır Unity tavsiyem.
Unreal Engine olabilir aslında. Blueprint olduğu için önerebilirim. Ancak Unity'nin topluluğu daha fazla.
Arkadaşlar ya konuyu okumadan mesaj yazan klasik tiplerdensiniz veya trollsünüz.
Ben de Unreal Engine düşünüyorum ancak Unreal Engine ile 2D oyun geliştirebilir miyim?
Geliştirebilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı