Oyun-müzik-film için Razer Hammerhead Pro alınır mı?

Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ( uzun uzun okumak istemeyen olursa koyu yerlere cevap verin yeter :) )

PC-iphone5-PS4 için kullanacağım. Önceliğim oyun>müzik>film şeklinde.

Kulak dışı kulaklıklardan alacaktım fakat kafamı inanılmaz ağrıtıyor ve fonksiyonel değil. Yatarak takmak vs mümkün değil. Sokakta gezerken dinlemekte komik oluyor :)

Razer hammerhead pro tasarımı açısından çok hoşuma gitti. Özelliklerinden pek anlamıyorum açıkcası.

Bu ürünü kullanan var mı acaba? Şuan en ucuz gold da var 240tl.
Bunun pro olmayan modeli 170-180tl civarlarında. Onda mikrofon yokmuş. Tek fark bu mu onuda bilmiyorum.

Teknosadan aldığım 50tl lik philips ile idare ediyorum oda başımın üstünü ve kulaklarımı aşırı ağrıtıyor. İphone kulaklığı ps4 de BF4 oynarken yüksek seste yeterli değil çart çurt ediyor.

Bu kulaklık her türlü işimi görür mü her türlü seste oyunda.. 240tl vermeye değer mi? Mesela yürüyen insanların nerede olduğunu falan hissettirir mi bana ?

Birde amazondan nasıl alınır?
Amazon.com: Razer Hammerhead Pro In-Ear PC and Music Headset: Electronics

burada 50$ bana gelişi ne olur bunun acaba?

Yardım için teşekkürler.

İlla kulak içi olmak zorunda mı? Değilse Logitech G230 almanı öneririm. İlla Razer olacaksa da Razer'ın bence en iyi kulaklığı olan Razer Electra'yı almanı öneririm.

Oyun önceliğinse kulak içi kulaklık almak bence yararlı değil. Ayrıca kulak dışı kulaklık alınca ve dışarıda kullanınca ne olacak ki? İnsanlar kocaman Beats kulaklıklarla geziyor bir şey olmuyor da sen mi Razer ile gezmeyeceksin :D .

Öncelikle yürüyen insanların nerede olduğunu hissettirmesi için 7.1 ses desteklemesi gerek. Ne yazık ki bu kulak içi kulaklıkta mümkün gözükmüyor. Ayrıca kulak içi kulaklık almayı kafanıza taktıysanız Razer değil Sennheiser öneririm. Sennheiser kulaklık konusunda uzmandır. Şahsi görüşüm.

Yüksek ses yapmayı sevmiyorum. İnsanlar rahatsız olur diye ben rahat edemiyorum :D

İlla kulak içi olmak zorunda mı? Değilse Logitech G230 almanı öneririm. İlla Razer olacaksa da Razer'ın bence en iyi kulaklığı olan Razer Electra'yı almanı öneririm.

Oyun önceliğinse kulak içi kulaklık almak bence yararlı değil. Ayrıca kulak dışı kulaklık alınca ve dışarıda kullanınca ne olacak ki? İnsanlar kocaman Beats kulaklıklarla geziyor bir şey olmuyor da sen mi Razer ile gezmeyeceksin :D .

Kulak içi zorunda değil ama kafamı ağrıtmasını istemiyorum. Sıkıyor kulaklarım sızlıyor falan. Razer Electra veya g230 da 5+1 falan var mı acaba?

Ben koca kulaklıkla gezmeye utanıyorum açıkcası :D

Öncelikle yürüyen insanların nerede olduğunu hissettirmesi için 7.1 ses desteklemesi gerek. Ne yazık ki bu kulak içi kulaklıkta mümkün gözükmüyor. Ayrıca kulak içi kulaklık almayı kafanıza taktıysanız Razer değil Sennheiser öneririm. Sennheiser kulaklık konusunda uzmandır. Şahsi görüşüm.

Sennseiser fiyatları nedir acaba? Razer oyuna özel üretildiği için belkide vardır diye düşünmüştüm. En azından sanal olarak.

Senheiser her fiyatta vardır. 15 tl'ye de var 10 bin tl'ye de. Size 250 tl'lik bir CX200 2 yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Sennheiser modellerini incelemenizi tavsiye ederim.

Senheiser her fiyatta vardır. 15 tl'ye de var 10 bin tl'ye de. Size 250 tl'lik bir CX200 2 yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Sennheiser modellerini incelemenizi tavsiye ederim.

Bu marka bana daha çok müzik vs yada profesyonel işler için gibi geldi. Tasarımlarıda pek açmadı içimi :D açıkcası kulak içi olarak razerın tasarımı aşırı hoşuma gitti sadece almak için ikna arıyorum :D

Birde bu var arkadaşlar.

Thermaltake Tt eSPORTS SHOCK Beyaz Profesyonel Oyun Kulaklığı - Gold.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda ses kartı var mı 7.1 destekli?

Yok bildiğim kadarıyla. Anakartla gelen ses kartı vardır başka özel birşey almadım. PS4 de ve PC de oyun için kullanacağım. 5.1 7.1 destekli ses kartı gerekiyorsa o yoktur sanırım. Ama bazı kulaklıklarda usb girişli kendinden ses kartlı falan oluyordu. Ben razer hammerhead pro alayım ya içime sinmedi şimdi bak :S

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı