Oyun önerisi

Vallaha tek oynamadığım metro serisi ama mallesef metro tarzı oyunlar bana hep itici gelmiştir.
Bende bu önyargıyla başlamıştım, sonuç olarak seriyi 2-3 kez bitirdim. Bence bir şans ver.
Exodus'a sistem yetmedi, videolarını izledim. 😐
Kızgın mı? Ne yaptım hakaret mi ettim? Başlamazsan başlama çok mu umrumdasın, ne yapıyorsan yap. @Feleisss

Son düzenleme:
Mad Max.
Lord of the fallen.
Niffelheim.
Ori.
Northgard.
The Stanley Parable.
Middle Earth Shadow of war.
Hellblade: Senua's sacrifice.

Bilmediğim tam 5 oyun var hemen bakıyorum 4'e düştü 3 2 oldu nortgard ve The Stanley Parable'e bakacağım sağ ol :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkteki videoya bir bak derim.

Reis verdiğin videoya puanım 10 üzerinden - 10 bune ya :(

Şu an oyun listemde 3 oyun var 5'e çıkarırsak daha iyi olur.

F1 2020.
War Thunder.
EA Play.
Dirt Rally 2.0

World of Tanks daha iyidir War Thunder'dan ve warships ve warplanes daha iyidir EA Play'i bilmeyenmi var Dirt Rally 2.0 önerilir mi reis oyunu 2 ay önce oynadım F1 onu niye öneriyon reis onu da biliyorum.

World of Tanks daha iyidir War Thunder'dan ve warships ve warplanes daha iyidir EA Play'i bilmeyenmi var Dirt Rally 2.0 önerilir mi reis oyunu 2 ay önce oynadım F1 onu niye öneriyon reis onu da biliyorum.

World of Tanks nasıl daha iyidir? Adamlar her tankı pahalıya satıyorlar. War Thunder'da böyle bir mevzu yok. Oynarsanız anlarsınız. Ayrıca oyun önerin dediğiniz için önerdim onu bunu neden öneriyorsun nasıl bir cümle?

O zaman:
-Dishonored 1-2
-Fallout New Vegas.
-Crysis serisi.
-Batman Arkham serisi.
-Mount and Blade Warband.
-Mgs serisi.
-AC serisi.
-Far Cry serisi.
-Inside/Limbo
-This War of Mine.
-Dying Light.
-Tomb Raider serisi.
-Path of Exile.
-Shadow of war.
-Hitman serisi.
-Sniper Elite 4
-Max Payne serisi.
-Hades/Hollow Knight/Dead cells,
-Pillars of eternity.
-GTA serisi.
-Total War saga troy.
-The Long Dark.
-Mafia serisi.
-Darksiders serisi.
-Gears 5
-Mass Effect serisi.
-Katana Zero.
-Ronin Two Souls.
-State of Decay 2
-Lost planet serisi.

Şu iki videoya da bakabilirsiniz ayrıca:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Reis verdiğin videolarda ve listede ronin Two Souls tek ilgimi çekeen şey sayende 1 tane daha eklendi 1'den yani bu oyundan da 3'e çıktı eğer biraz daha önerirsen bilinmeyen güzel oyunlardan çok sevnirim.

Başlıkta bende bu oyunlar var önermeyin deseydiniz önermezdim kusura bakmayın. Zaten sisteminiz fark etmez olduğu için Flight Simulator'da düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı