Oyun önerisi

Bat1kaNN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben arkadaşımla beraber oyun oynuyoruz bu oyunlar MTA ve LoL ama artik ikisi de çok sıktı. Valorant benim PC kaldirmiyor başka bir oyun olsa arkadaşımın interneti kötü yükleyemiyor. Sizden ricam roleplay olur normal FPS oyunu olur depolamasi 1GB'dan az Online olan bedava olan ve grafikleri böyle pek abarti da olmasin o kadar düşük de olmayan bir oyun önermenizi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Venge.io Google'dan oynanıyor. Benim sistem ve internet de çok kötü, akıcı akıcı oynuyorum.
Merhabalar, ben arkadaşımla beraber oyun oynuyoruz bu oyunlar MTA ve LoL ama artik ikisi de çok sıktı. Valorant benim PC kaldirmiyor başka bir oyun olsa arkadaşımın interneti kötü yükleyemiyor. Sizden ricam roleplay olur normal FPS oyunu olur depolamasi 1GB'dan az Online olan bedava olan ve grafikleri böyle pek abarti da olmasin o kadar düşük de olmayan bir oyun önermenizi istiyorum.
Venge.io oynayabilirsin ara sıra oynuyom benimki de kaldırmıyo int kötü googledan oynanıyo he bide youtubeye at0m yaz bi tane adam var onun gamejamındaki oyunlar çok hafif benimki bunları kaldırıyo 2013 bilgisayarı benimki

Yeni konular

Geri
Yukarı