Oyun önerisi

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Arkadaşlar, 1 sene önce sistem topladım. Doğru düzgün oyun oynayamadan sattım. Şimdi PS5 aldım fakat oynayacak oyun bulamıyorum. Çoğu oyuna başlıyorum fakat beni içine çekmiyor. Sarmıyor, en son RDR 2 aldım. İngilizcem hiç olmadığı için anlamadım. Daha oynamadım, böyle beni içine çekecek gerçekten oynatacak oyun öneriniz var mı? Mesela ayıla bayıla oynadığım birkaç örnek vereyim belki daha rahat öneride bulunursunuz. TLOU 1-2 Uncharted, God of War, Mafia 2, until dawn vs. Days Gone oynadım sarmadı. Detroit'i bitirdim. GTA serilerini bitirdim, Witcher 3 oynadım. FPS tarzı oyunları sevmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2'yi beğenmemişseniz size başka oyun önermek çok zor ama Detroit Become Human diyebilirim.
Düzeltme: Detroit Become Human'ı bitirdiğinizi yazmışsınız. O halde Horizon Zero Dawn, Beyond Two Souls ve Hellblade Senua's Sacriface diyorum.

Son düzenleme:
RDR 2'yi beğenmemişseniz size başka oyun önermek çok zor ama Detroit Become Human diyebilirim.
Düzeltme: Detroit Become Human'ı bitirdiğinizi yazmışsınız. O halde Horizon Zero Dawn, beyond Two Souls ve Hellblade senua's sacriface diyorum.

RDR 2 beğenmemiş değil ingilizcesi olmadığı için hiçbir şey anlamamış.

Geri
Yukarı