Oyun önerisi

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 2B
Bunu da listeme ekliyorum. Merak ettim açıkçası :D

Oyunun asıl amacını söylemeyeceğim tadı kaçmasın :D. Fakat FiveM gibi rol yapma sunucuları var. Eğlenebilirsin :).

Oyunun asıl amacını söylemeyeceğim tadı kaçmasın :D. Fakat FiveM gibi rol yapma sunucuları var. Eğlenebilirsin :).
Single olarak oynanmıyor mu? Online oyunlara bulaşmak istemiyorum şimdilik. Onu belirtmeyi unutmuşum. Aşırı güzelse bulaşadabilirim. Ama insanlar online oyunlarda çok yorucu olabiliyor. Benim kafam kaldırmıyor :)

Single olarak oynanmıyor mu? Online oyunlara bulaşmak istemiyorum şimdilik. Onu belirtmeyi unutmuşum. Aşırı güzelse bulaşadabilirim. Ama insanlar Online oyunlarda çok yorucu olabiliyor. Benim kafam kaldırmıyor :)

Tabii oynanıyor. Multiplayer ve singleplayer seçenekleri bulunmakta.

Herkese merhabalar ve hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar bilindik oyunlar beni gerçekten çok baydı. Çok oyun oynadım ama hiçbiri sarmıyor. Çok bilinmeyen, geri planda kalmış, hikayesi güzel oyunlar arıyorum. Benim için çıkış tarihi veya 2D grafikler gibi faktörler önemli değil. Tür olarak da fark etmez. Simülasyon oyunlarını çok severim mesela. Management türü oyunları da severim. Yani dediğim gibi aslında belli bir türe bağlılığım yok. Hikayesi güzel ve gerçekten kaliteli olduğu sürece bütün oyunları severim.

Oynadığım oyunları yazmaya kalksam bayağı uzun sürer. O yüzden sizden ricam pek bilinmedik oyunları önermeniz. Yani Witcher, RDR2 gibi bütün dünya tarafından bilinen oyunları önermezseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Friday night funkin oynayabilirsin ryhtm oyunları hoşuna gidiyorsa.

Şöyle oyun önermeyi çok seviyorum :).
Wolfenstein 1 ve 2'nin hikayesi beni oldukça etkilemişti. Oynanışı da süperdir.
Katana Zero çok severim.
Batman Arkham oyunları yine çok iyilerdir.
@Akif hocamın önerdiği Max Payne 1 ve Max Payne 2 oldukça iyidir.
Undertale. Ben çok beğeniyorum.
Metro serisi.
Bunların hepsinin hikayesi güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı