60 TL oyun önerisi

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, elimde 60 TL var ve oyunsuzluk çekiyorum. Oynayacak hiçbir şey yok gibime geliyor, yeni bir şey almak istesem 60 TL fiyata güzel bir oyuna ben denk gelemedim. 60 TL civarı oyun önerilerinizi bekliyorum, duruma göre bütçemi 5-10TL aşabilirim. Steam olması daha öncelikli benim için, bu arada indirim olmadığını ve seçeneklerimin az olduğunu biliyorum ama indirime kadar bir şeyler oynamak istiyorum. FPS tarzı oyun sevmiyorum, Türkçe yaması olduğu sürece rol yapma, strateji, hikayeli oyunlar oynarım. Olabildiğince uzun soluklu, başına oturduğumda kalkamayacağım oyunlar olması çok daha iyi olur. Biliyorum bu bütçeye çok şey istediğimi ama :D

Oynadığım oyunlar:
  • AC Origins.
  • AC Odyssey.
  • Batman Arkham serisi.
  • Hearts of Iron IV.
  • Crusader Kings 3
  • Europa Universalis IV.
  • Witcher 3
  • Mount and Blade Warband.
  • Frostpunk.
  • PES 21.

Aklımda olan oyunlar:
  • Divinity: Original Sin 2.
  • Imperator: Rome.
  • Empire of Sin.
  • Total War serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size bir öneride bulunacağım. @DDLAO'dan Cyberpunk 2077 alarak (Steam hesabı) oynayabilirsiniz. Diyorsanız ki benim bilgisayarım onu kaldırmaz, NVIDIA GeForce NOW üzerinden oynayabilirsiniz.

Size bir öneride bulunacağım. @DDLAO'dan Cyberpunk 2077 alarak (Steam hesabı) oynayabilirsiniz. Diyorsanız ki benim bilgisayarım onu kaldırmaz, NVIDIA GeForce NOW üzerinden oynayabilirsiniz.

Hocam elimde var böyle hesaplar ancak hesap değiştirmek, girmek zor oluyor. Ayrıca etik bulmuyorum çok. Cyberpunk, Forza Horizon 4 ve Mount and Blade Bannerlord hesabı aldım. Forza ve Bannerlord'ta sorunlar yaşadım hesaplar kaynaklı, bu sebeple kendi kütüphaneme oyun almak istiyorum.

Bioshock Collection kesinlikle işinizi görür. Türkçe yamayı kurup keyfime bakmıştım. FPS olması bir eksi olabilir sizin için fakat diğer tüm etkenler oyunu (Bioshock Infinite) güzel kılıyor. Bence bu seriye bir şans vermelisiniz.

Hocam elimde var böyle hesaplar ancak hesap değiştirmek, girmek zor oluyor. Ayrıca etik bulmuyorum çok. Cyberpunk, Forza Horizon 4 ve Mount and Blade Bannerlord hesabı aldım. Forza ve Bannerlord'ta sorunlar yaşadım hesaplar kaynaklı, bu sebeple kendi kütüphaneme oyun almak istiyorum.
Hocam Steam'de gezerek bir şeyler arayın, illa zevkinize göre bulursunuz. Ve biraz beklerseniz belki Epic Games RDR 2 verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı