Oyun önerisi

theknights107

Hectopat
Daha fazla  
Karantina günlerinde, yaz da geldi, oyun arıyorum. Şu anda aklımda Resident Evil 2, Battlefield V, Resident Evil 7 var. Zombili, hikayeli, her türlü oyunu oynarım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karantina günlerinde, yaz da geldi, oyun arıyorum. Şu anda aklımda Resident Evil 2, Battlefield V, Resident Evil 7 var. Zombili, hikayeli, her türlü oyunu oynarım. Önerilerinizi bekliyorum.
COD MW 1-2-3 Black Ops 1-2
BF 3-4-1-5
Far Cry 3-4-5
Spec Ops The Line
Mafia 1 Definive Edition, Mafia 2
Dying Light
Hitman Serisi
Beğenmezseniz daha fazla öneririm. 😁

Yazmış olduğun Resident Evil'in iki oyunuda gayet güzel.

Bu Resident Evil'in da senaryosu güzeldir. Aklıma gelen zombili kendim ısınamadım bir türlü the evil within ve FPS olarak da oynayabilirsen psikolojik korku visage. Yalnız visage oynayana kadar Layers of Fear oyna daha iyi diyen gamer arkadaşlar vardı. Oyuncuya göre tartışılır. The Witcher 3 ve Batman Arkham knıght yine tavsiye ederim. GTA 5 ve sleeping dogs yine tavsitemyedir. Son olarak Life is Strange ve tarz olarak ısınabilirsen Darkest Dungeon, Frostpunk, This War of Mine. Aklıma gelen bunlar en azından kendim oynayıp bitirip sevdiğim oyunlar. İyi eğlenceler.

Son düzenleme:
Bunu eskiden mahalledeki internet kafede oynuyoduk ne günlerdi be hey gidi günler. sene 2010-2011 falan böyle anlatılmaz yaşanır. (15 yaşındayım)
Zaten belirttiğim gibi oynayacağım daha başka bildiğin oyun varsa çok güzel olur.
COD MW 1-2-3 Black Ops 1-2
BF 3-4-1-5
Far Cry 3-4-5
Spec Ops The Line
Mafia 1 Definive Edition, Mafia 2
Dying Light
Hitman Serisi
Beğenmezseniz daha fazla öneririm. 😁
Bf 5 oynacağım. Bf 4'ü 2014 senesinde oynamıştım oynamayı düşünmüyorum. Bf 1'i oynadım.
Far Cry serisinin sadece 2'inci oyununu oynamıştım gene eski mahalle ortamlarında.
Mafia serisini oynadım 3.ü oyunu hariç.
Dying Light şuanda indiriyorum.
Hitman çok güzel ama ben sadece Absolution oyununu beğendim ve oynadım diğerlerini düşünmüyorum teşekkürler.
Spec Ops The Line kütüphanemde varmış sen diyince farkettim indirmeye başladım güzel bir oyuna benziyor. Ayrıca o kadar Call of Duty oyunu yazıp Call of Duty WW2 yazmamak büyük ayıp. :D
Hem zombili hemde hikayeli. Dying Light.
Kütüphanemde vardı eski bilgisayarım kaldırmıyor diye oynamamıştım şimdi indiriyorum.
Güzel bi oyun ama yazın oynamalık değil bence.
Yazmış olduğun Resident Evil'in iki oyunuda gayet güzel.

Bu Resident Evil'in da senaryosu güzeldir. Aklıma gelen zombili kendim ısınamadım bir türlü the evil within ve FPS olarak da oynayabilirsen psikolojik korku visage. Yalnız visage oynayana kadar Layers of Fear oyna daha iyi diyen gamer arkadaşlar vardı. Oyuncuya göre tartışılır. The Witcher 3 ve Batman Arkham knıght yine tavsiye ederim. GTA 5 ve sleeping dogs yine tavsitemyedir. Son olarak Life is Strange ve tarz olarak ısınabilirsen Darkest Dungeon, Frostpunk, This War of Mine. Aklıma gelen bunlar en azından kendim oynayıp bitirip sevdiğim oyunlar. İyi eğlenceler.
Ben ilk defa Resident Evil oynacağım Resident Evil 2 Remake oynacağım ama ilk oyununu oynamdığım için problem yaşarmıyım ayriyetten serinin hangi oyunlarını önerirsiniz.
Ayrıca Witcher 3 şuanda indiriyorum, dying light'la beraber.
Diğerlerine baktımda pek benim tarzım değil teşekkürler.
Konsol var ise uncharted serisi
Konsolum yok maalesef.

Son düzenleme:
Bunu eskiden mahalledeki internet kafede oynuyorduk ne günlerdi be hey gidi günler. Sene 2010-2011 falan böyle anlatılmaz yaşanır. (15 yaşındayım)

Zaten belirttiğim gibi oynayacağım daha başka bildiğin oyun varsa çok güzel olur.

BF 5 oynacağım. BF 4'ü 2014 senesinde oynamıştım oynamayı düşünmüyorum. BF 1'i oynadım.
Far Cry serisinin sadece 2'inci oyununu oynamıştım gene eski mahalle ortamlarında.
Mafia serisini oynadım 3.ü oyunu hariç.
Dying Light şu anda indiriyorum.
Hitman çok güzel ama ben sadece Absolution oyununu beğendim ve oynadım diğerlerini düşünmüyorum teşekkürler.
Spec Ops The Line kütüphanemde varmış sen deyince fark ettim indirmeye başladım güzel bir oyuna benziyor. Ayrıca o kadar Call of Duty oyunu yazıp Call of Duty WW2 yazmamak büyük ayıp. :D

Kütüphanemde vardı eski bilgisayarım kaldırmıyor diye oynamamıştım şimdi indiriyorum.

Güzel bir oyun ama yazın oynamalık değil bence.

Ben ilk defa Resident Evil oynacağım Resident Evil 2 Remake oynacağım ama ilk oyununu oynamdığım için problem yaşar mıyım ayriyeten serinin hangi oyunlarını önerirsiniz.
Ayrıca Witcher 3 şu anda indiriyorum, Dying Light'la beraber.
Diğerlerine baktımda pek benim tarzım değil teşekkürler.

Konsolum yok maalesef.

İlk oyunu oynamadığın için problem yaşamazsın. Çok güzeldir Resident Evil 2 remake.

Resident Evil 4 on Steam

RE4'te çok güzeldir. Skyrim çok seveni vardır.

Geri
Yukarı