Oyun önerisi

covanni

Hectopat
Steam'de indirimden alacağım bir oyun istiyorum. Türü strateji ve bulmaca olmazsa sevinirim. Piyasadaki çoğu oyunu oynadığım için, az-orta arası bilinen oyun önermenizi istiyorum. 100 liranın aşağısında, gerekirse 4-5 saatte bitsin, gerekirse 50 saatte daha yarısını bitirmiş olayım, hiç fark etmez. Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Ek olarak, Türkçe yaması veya desteği olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Raft bakabilirsiniz, survival bir oyun. Veya 7 Days To Die, çok az bilinen bir oyun kendisi ve cidden çok kaliteli bir survival oyunu.

Online oyun aramıyorum mesajiniz için teşekkürler. Yukarda belirtmemişim özür dilerim ancak zombi ve yaratık oyunlarından pek haz etmiyorum.

Stardew Valley tek başına zevk verir mi? Çoğu insan bir arkadaşınızla oynayın diyor da. Onun dışında listemde Ori de bulunuyor. Eğer solo oynarken de zevk alınıyorsa listeme ekleyeyim.

Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Late Shift ve She Sees Red. Late Shift'in tüm sonlarını oynarsan yaklaşık 9 saatlik bir oynanış sunuyor, indirimlerde 10₺ civarına düşüyordu. Resmi olarak Türkçe desteği de bulunuyor oyunun.

She Sees Red ise 2 saat civarı bir oynanış sunuyor, resmi olarak Türkçe destekliyor yine. Fiyatı ise 3-4₺ civarına düşüyor indirimlerde.

Late Shift ve She Sees Red. Late Shift'in tüm sonlarını oynarsan yaklaşık 9 saatlik bir oynanış sunuyor, indirimlerde 10₺ civarına düşüyordu. Resmi olarak Türkçe desteği de bulunuyor oyunun.

She Sees Red ise 2 saat civarı bir oynanış sunuyor, resmi olarak Türkçe destekliyor yine. Fiyatı ise 3-4₺ civarına düşüyor indirimlerde.

Teşekkür ederim bakacağım.

Steam'de indirimden alacağım bir oyun istiyorum. Türü strateji ve bulmaca olmazsa sevinirim. Piyasadaki çoğu oyunu oynadığım için, az-orta arası bilinen oyun önermenizi istiyorum. 100 liranın aşağısında, gerekirse 4-5 saatte bitsin, gerekirse 50 saatte daha yarısını bitirmiş olayım, hiç fark etmez. Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Ek olarak, Türkçe yaması veya desteği olursa sevinirim.

Sword art Online.

Biraz daha büyük bütçeli oyunlar yok mu acaba? Bu yazdığınız oyunları da listeme aldım ancak böyle kenarda kalmış bir güzel hikayeli güzel atmosferli oyun arıyorum.

Geri
Yukarı