Oyun önerisi

Dostum olaya yanlış bakıyorsun.Bu oyun artık bir campaign oyunu değil.Neden sadece o kadar modu varken tek bir düşünceye indirgedin konuyu? Firmalar artık online özellikelre daha fazla odaklanıyor bu bir gerçek.Gereksiz bir argüman sunmuşsun,oyunu konuşmamız lazım burada.

Geçen oyundan çok mu farkı var?

Dostum bilmediğin belli,oynamadığın belli,niye böyle yorumlar yapıyorsun anlamış değilim.Senin gözünde o zaman bu oyun her sene çıkıyor biz de alıyoruz affedersin.Bu dünyaya uzak olduğun çok belli :(

Hocam çok uzun süre önce bıraktım ben COD'u. Ama sizce de verilen fiyat farkına değecek içerik var mı? Bari biraz campaign kassalardı.

Keşke ne tip oyunları sevdiğini söyleseydin daha güzel tavsiyeler verebilirdik.
Satisfactory on Steam > Zevkli bir oyun ama arkadaşlarla oynamak gerekiyor tek başına sıkar.
> 3-4 arkadaşla oynandığın zevkli olan 15-16 saatte bitirmelik bir oyun, bunu da tek başına oynamak biraz sıkıntı oluyor.

Hocam çok uzun süre önce bıraktım ben CoD'u. Ama sizce de verilen fiyat farkına değecek içerik var mı? Bari biraz campaign kassalardı.

Dostum olay şöyle, bu oyun normalde 650 TL'ye falan denk geliyor. Normalde 60 euro, yani oyunun fiyatında sorun yok, yerel fiyatlandırma yok sadece, muhtemelen yapmayacaklar da. Böyle olunca bizler de biraz daha content bekliyoruz fakat 60 birim üstünden bakmamız lazım. CoD artık tamamen Online'a önem veriyor. Önümüzdeki sezonun oyununa bak mesela. O da WW2 Vanguard olacak, onun da Campaign'i 5 saat falan sürecek bak gör. Kendileri açıkladı Codleague'den ve Wz'den çok iyi durumumuz var diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum olay şöyle, bu oyun normalde 650 TL'ye falan denk geliyor. Normalde 60 euro, yani oyunun fiyatında sorun yok, yerel fiyatlandırma yok sadece, muhtemelen yapmayacaklar da. Böyle olunca bizler de biraz daha content bekliyoruz fakat 60 birim üstünden bakmamız lazım. CoD artık tamamen Online'a önem veriyor. Önümüzdeki sezonun oyununa bak mesela. O da WW2 Vanguard olacak, onun da Campaign'i 5 saat falan sürecek bak gör. Kendileri açıkladı Codleague'den ve Wz'den çok iyi durumumuz var diye.

Zaten campaign hep kısa benimki gereksiz sızlanma. Ama yine de ülkemizde pahalı. Sonuçta ben oyunu 60 birime değil 650 birime alıyorum.

Strateji ile aran fena degilse (ki boş vaktim var demissin ögrenebilirsin istersen ) : Age of Empires 2: DE

Strateji tabanlı : Commandos 2-3

Role yapma tarzında : Town of Salem

Moba tarzında istersen : LoL

Bulmaca tarzı , kafa yorayım dersen : Braid , Machinarium

Yarış oyunları odaklı : Forza Horizon 4 , Flatout ultimate carnage

Futbol odaklı : Pes 2013

Managerlik tarzında : CM 01/02

RPG tarzında mob kese kese ilerleyeyim dersen : Diablo 2-3

Az kanser olayım dersen : Darkest Dungeon(Sıra tabanlı strateji sayılabilir) (şu an ben oynuyorum maşallah zorlugu ... :) )

Önerilerim bunlar üstad , eğer Age of Empires ve LoL oynarsan bende oynuyorum bunları , hiç bilmiyorsan bile öğretebilirim bildiklerimi , iki oyunda da orta seviye oynarım (LoL : Dia 1 , Age of Empires 17k elo )

Son düzenleme:
Güzel oyun, sarıyor.

1623914609746.png

Yeni konular

Geri
Yukarı