Oyun önerisi

Online olarak ben Rust oynuyorum 3K'dan fazla saatim ama dikkat bağımlılık yapar hayatsıza çevirir bir de Left 4 Dead 2 oynuyorum hem Online hem düz mod güzel sarıyor. Hikayeli olarak ise Half-Life 2 oynamışsındır ama oynamadıysan tam sırası, maden kazma loot toplama şeylerini seviyorsan Deep rock galactic var hikayesi yok galiba ama ben bir yarım saat oynayıp oyuna aşık olmuştum, Dark Souls 3 ve CS:GO'dan bıktıysan RPG türü oyunlara yönelmeni kesinlikle öneririm YouTube'dan
Viva La Dirt League kanalının RPG videolarına bak gerçekten sana daha çok sevdireceklerdir eminim buna :D.

` System Information
`~ > OS : Windows 10 PRO
`~ > Motherboard : ASUS PRIME X570-P AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4400MHz (O.C.) M.2 Anakart
`~ > CPU : AMD Ryzen™5 5600X Soket AM4 + Wraith Stealth 3.7GHz 32MB 65W 7nm İşlemci
`~ > RAM : Team T-Force Delta RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Siyah Gaming Ram
`~ > Graphic Card : XFX AMD Radeon RX 5600 XT 14GBS THICC II Pro 6GB GDDR6 192Bit DX12
`~ > CPU Cooler : COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 240 (120MMx2) AM4
`~ > M2 SSD : XPG SX8100 (512GB) (3500MB-2400MB)
`~ > SSD : Sandisk 128GB Ultra Plus SATA 3.0 SSD
`~ > HDD : Seagate 3.5" 1 TB
`~ > Safe : Xigmatek Mystic 9
`~ > PowerSupply : Corsair CX750F RGB 750W 80+ Bronze Siyah Full Modüler

` Equipment
`~ > Monitör : AOC 24" G2460PF 1ms 144Hz
`~ > Mouse : A4 TECH BLOODY A90 MULTI-CORE
`~ > Mousepad : Addison 70x30*3mm
`~ > Mousepad : XRades 40x40cm
`~ > Keyboard : Rampage BYGAME-K2 Rainbow
`~ > Headset : RAMPAGE G16 7.1
`~ > Sound System : CREATIVE SBS A120 2+1 SPEAKER
Gta serisi, Witcher serisi, Mafia serisi, Half-Life serisi, Doom serisi, Mount and blade serisi, Gmod,
Minecraft(Çocuk oyunu deme ara sıra girer kafa dağıtırsın.)

Metro exodus Mafia 2 Prototype 2 Metal gear rising the amazing Spiderman-spiderman shattered dimension istediğin zaman indir oyna seviceğine eminim :)

Mafia serisine başla ama Allah'ını seviyorsan 3'ü alma Mafia 3 hayatımda görüğüm en rezil oyun bir de Mafia 1'i alırken remake almanı tavsiye ederim çünkü eski versiyonu ilahla ettirebilir.

Hocam genelde büyük yapımları önermişler ama devir Indie devri. Aç bağımsız yapımları oyna. Çok güzel fikirler var. Rimworld, Factorio gibi muhteşem oyunlar var.

Geri
Yukarı