Oyun önerisi

ilkeryldz55

Hectopat
Merhaba, sağlam bir PC aldım. RDR2 detroid bitirdim, başka ne tavsiye edersiniz? İstediğinizi yazabilirsiniz. Hikayesi güzel olsun oyun aksın gitsin yeterli, şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tür farketmez mi? Bence onu da belirtin. Witcher 3 oynamadıysanız kesinlikle göz atın derim. Rise of the Tomb Raider da iyi oyundur grafikleri yeterlidir oynayışı hoştur. Eğer birlikte oynayabileceğiniz arkadaşlarınız varsa (yoksa da forumdan çok rahat bulursunuz) Sea of Thieves çok keyifli bir oyun. Ayrıca eğer dövüş kategorisine ilginiz varsa Tekken 7'ye de bir göz atın derim.

Merhaba, sağlam bir PC aldım. RDR2 detroid bitirdim, başka ne tavsiye edersiniz? İstediğinizi yazabilirsiniz. Hikayesi güzel olsun oyun aksın gitsin yeterli, şimdiden teşekkür ederim :)
Hikaye, mekanik, atmosferi iyi olan oyun arıyorsanız ori and the will of the wisps'e bakabilirsiniz. Onun dışında pek mekaniği olmayan fakat hikayesi ile en az 1-2 hafta sizi düşündürten oyun olan Little Nightmares 2 ve 1 ay sonra çıkacak God Of War var. Bu oyunları sırayla deneyebilirsiniz. Her biri benim Top 10 oyun listemdeki oyunlardandır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tür farketmez mi? Bence onu da belirtin. Witcher 3 oynamadıysanız kesinlikle göz atın derim. Rise of the Tomb Raider da iyi oyundur grafikleri yeterlidir oynayışı hoştur. Eğer birlikte oynayabileceğiniz arkadaşlarınız varsa (yoksa da forumdan çok rahat bulursunuz) Sea of Thieves çok keyifli bir oyun. Ayrıca eğer dövüş kategorisine ilginiz varsa Tekken 7'ye de bir göz atın derim.
Shadow of the Tomb Raider'ı da ekleyelim :)
Beyond Two Souls

Yeni konular

Geri
Yukarı