Oyun önerisi

xelomixx

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben genelde Need for Speed Carbon, Most Wanted vb. GTA San Andreas ve Euro Truck Simulator 2 senelerdir oynarım. Ama bu oynadığım oyunlar artık eski zevki veremiyor. Oyun tavsiyeniz varsa oyun önerebilir misiniz? (bu sene baslamayı düşündüğüm oyunlar ilk 2 oyun biraz oynadığım oyunlarla hemen hemen aynı ama GTA 5, Forza Horizon 4 belki CS:GO düşündüğüm oyunlar bunlar) şimdiden oyun tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart: OEM.
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @2.93 GHz 2.93 GHz.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 2 GB.
Sistemim kötü ama yakın zamanda işlemci i3 10100F anakart MSI H410 ve RAM'ı 8 GB yükselteceğim.

Ekran kartını da yükseltmenizi tavsiye ederim sadece tam ve işlemciyle olmaz.

Doğru söylüyorsunuz ama bütçe işlemciyi, anakartı ve RAM'i değiştirmeye yetiyor.

Anladım. İleride değiştirirseniz iyi olur o halde en mantıklısı şimdi aslında ama işte enflasyonu biliyorsun. Yakın zamanda asgari ücrette artış oldu enflasyon daha da artacaktır inşallah ekran kartlarını vurmazlar.

Anladım. İleride değiştirirseniz iyi olur o halde en mantıklısı şimdi aslında ama işte enflasyonu biliyorsun. Yakın zamanda asgari ücrette artış oldu enflasyon daha da artacaktır inşallah ekran kartlarını vurmazlar.
Umarım hocam son zamanlarda anakart ve ekran kartı fiyatları düştü diyorlar. Bakalım neler olacak. Sonumuz hayrolsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı