Oyun önerisi

Arkadaşlarımdan bazıları oynuyordu bi' ara bakarım. Ready or not nasıldır?
Onda botlara karşı oynuyorsun , ekip varsa guzel olabilir.Ayrıca önerdiğim diğer yapımlar.

God of war
Sekiro
resident evil franchise,ı
dying light 1,2
forza serisi(Arabalara ilgin varsa)
bunlar zaten çok popüler yapımlar ama bir tane değeri bilinmeyen oyun söyliyecek olsam metro exodus derdim ozellikle sistemin yeterliyse rtx ile akar.

Arkadaşlarımdan bazıları oynuyordu bi' ara bakarım. Ready or not nasıldır?

Hocam fiyatına baktım da 800 tl falan diyorlar crack yok mudur ya :)
Bilgisayarına saygı duyuyorsan kesinlikle bu tarz işlere girme bizzat ben giren bir insan olarak pişmanım.Paran yetmiyor ise başka bir altarnetif scum,rust,Valheim,V rising.

Onda botlara karşı oynuyorsun , ekip varsa guzel olabilir.Ayrıca önerdiğim diğer yapımlar.

God of war
Sekiro
resident evil franchise,ı
dying light 1,2
forza serisi(Arabalara ilgin varsa)
bunlar zaten çok popüler yapımlar ama bir tane değeri bilinmeyen oyun söyliyecek olsam metro exodus derdim ozellikle sistemin yeterliyse rtx ile akar.
Sekiro düşündüm fakat oyunu izledim yayıncılardan baya zor gözüküyor kanser olurum bitirene kadar. Gow oynamayı düşünüyorum. Forza serisi için gamepad im yok klavyede eğlenceli olmaz. Metro exodus u abim de oynuyordu bakmayı düşünüyorum. RTX var 3060 ekran kartım. Teşekkür ederim :)

Sekiro düşündüm fakat oyunu izledim yayıncılardan baya zor gözüküyor kanser olurum bitirene kadar. Gow oynamayı düşünüyorum. Forza serisi için gamepad im yok klavyede eğlenceli olmaz. Metro exodus u abim de oynuyordu bakmayı düşünüyorum. RTX var 3060 ekran kartım. Teşekkür ederim :)
Sekiro aslında o kadarda zorlu bir deneyim değil biraz sabır istiyor ama sende o sabır yok diyorsan hiç bulaşma 🥶.Ayrıca rica ederim.

Resident Evil 7 ve Village,
Uncharted 4 ve kayıp miras,
Detroit Become Human,
GoW,
RDR 2,
Marvel's Spider-man,
Marvel's Spider-man Miles Morales,
Dying Light 1 ve 2,
Metro Serisi,
Mafia Remake ve 2,
CoD MW 2019, BO Cold War (Orijinal serileri de efsanedir oynanmadıysa oynanmalıdır.),
Max Payne 1,2,3.
Half Life 1 ve 2.
Doom 2016 ve Eternal,
Witcher 3,
Deathloop,
Marvel's Guardians of the galaxy,
Days Gone,
Beyond Two Souls,
Heavy Rain,
Tomb Raider üçlemesi.
Inside,
Little Nightmares 1 ve 2,