Oyun önerisi

Hocam şu sıralar hikaye oynamayı tercih ederim Valorant desem eskisi gibi sarmıyor mesela.
Black Mesa'yı deneyebilirsiniz. Half-Life'ın hikayesini az çok biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum yeni grafiklerle oynanması başka bir zevk verecektir.
Call Of Duty
Battlefield
Penumbra eski grafikli korku oyunu tavsiye ederim
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Benim düşüncem almanız yönünde. Belki buradaki arkadaşların yorumları ile ilk önce Sniper Elite oynamaya karar verirsiniz fakat Assassin's Creed 2'de kütüphanede dursun. Sniper Elite bitince onu oynarsınız. Bu arada dediğim gibi Assassin's Creed 2'yi oynamadan önce Assassin's Creed 1'in hikayesini YouTube'dan izlemenizi tavsiye ederim.

Alırım hocam izleyeceğim kesinlikle çok teşekkür ederim.

Black Mesa'yı deneyebilirsiniz. Half-Life'ın hikayesini az çok biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum yeni grafiklerle oynanması başka bir zevk verecektir.
Call of Duty.
Battlefield.
Penumbra eski grafikli korku oyunu tavsiye ederim.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Sağ olun hocam battefield serisine bakabilirim CoD da olabilir.

Alırım hocam izleyeceğim kesinlikle çok teşekkür ederim.

Sağ olun hocam battefield serisine bakabilirim CoD da olabilir.

Bu arada Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood ve Assassin's Creed Revelations üçleme şeklindedir haberiniz olsun. Yazdığım sırada oynayabilirsiniz.

Witcher 3 ve Crysis serisini önerebilirim.

Witcher serisini aldım hocam ve yükleyip dün sildim şimdi de sadece 3. oyunu oynamak için 3. seriyi indiriyorum Crysis'i kaldıracak PC em yok en yazık ki hocam.

Bu arada Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood ve Assassin's Creed Revelations üçleme şeklindedir haberiniz olsun. Yazdığım sırada oynayabilirsiniz.

Hocam kış indirimlerinde tekrar indirime gircekler değil mi Brotherhood ile Revelations'u o zaman alabilirim o zaman bir de R6 veya Forza 4 almayı düşünüyorum.

Witcher serisini aldım hocam ve yükleyip dün sildim şimdi de sadece 3. oyunu oynamak için 3. seriyi indiriyorum Crysis'i kaldıracak PC em

Witcher serisini aldım hocam ve yükleyip dün sildim şimdi de sadece 3. oyunu oynamak için 3. seriyi indiriyorum Crysis'i kaldıracak PC em yok en yazık ki hocam.

Hocam kış indirimlerinde tekrar indirime gircekler değil mi Brotherhood ile Revelations'u o zaman alabilirim o zaman bir de R6 veya Forza 4 almayı düşünüyorum.
Crysis in 1.oyununu kaldırır diye düşünüyorum ama

Crysis, metro, BioShock, Batman Arkham serilerine bakabilirsin.

Batman serisini sonbahar indiriminde alacaktım ama Witcher serisi aldım kış indiriminde serisini almayı düşünüyorum metro derken 2033 reduz olan değil mi oysa indirimde ne kadar indirime giriyor.

Batman serisini sonbahar indiriminde alacaktım ama Witcher serisi aldım kış indiriminde serisini almayı düşünüyorum metro derken 2033 reduz olan değil mi oysa indirimde ne kadar indirime giriyor.
Metro 2033 epicte bedava verilmişti bir aralar bir bakın isterseniz varsa almayın boşuna

Yeni konular

Geri
Yukarı