Oyun önerisi

Monkey D. Xebec

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Fiyatı fark etmez beni sıkmayacak ve çok eğlendirecek bir oyun arıyorum. Türü fark etmez ama yeter ki strateji olmasın. Oynadığım oyunlar: RDR2, GTA serisi, COD serisi, Batman Arkham City, The Witcher 3, GOW vb. oyunlar.

Fiyatı fark etmez beni sıkmayacak ve çok eğlendirecek bir oyun arıyorum. Türü fark etmez ama yeter ki strateji olmasın. Oynadığım oyunlar: RDR2, GTA serisi, COD serisi, Batman Arkham City, The Witcher 3, GOW vb. oyunlar.
Sizi "çok eğlendirecek" bir oyunu sizden başka hiç kimsenin bilmesi mümkün değil. Yoksa, ben de birisinin bana beni "çok eğlendirecek" bir oyun söylemesini isterdim. Ama duruma, zamana, geçmiş yaşantılarınıza göre, o anki ruh halinize göre değişebileceği için, sizi çok eğlendirecek bir oyunu hiç kimsenin tahmin edebilmesi mümkün değil.

Sizi "çok eğlendirecek" bir oyunu sizden başka hiç kimsenin bilmesi mümkün değil. Yoksa, ben de birisinin bana beni "çok eğlendirecek" bir oyun söylemesini isterdim. Ama duruma, zamana, geçmiş yaşantılarınıza göre, o anki ruh halinize göre değişebileceği için, sizi çok eğlendirecek bir oyunu hiç kimsenin tahmin edebilmesi mümkün değil.
Oyun türü fark etmeksizin öneri istedim "çok eğlendirecek" bir oyun derken sizi esas almak istedim. Zaten dediğiniz gibi beni çok eğlendirecek bir oyunu bulmak sizin için imkansız. Yanlış anlaşılma için kusuruma bakmayın.

Oyun türü fark etmeksizin öneri istedim "çok eğlendirecek" bir oyun derken sizi esas almak istedim. Zaten dediğiniz gibi beni çok eğlendirecek bir oyunu bulmak sizin için imkansız. Yanlış anlaşılma için kusuruma bakmayın.
Estağfurullah. Özür dileyecek bir şey yok. Ama mesela şunu söylemek istedim: Bir oyunu çok keyif alarak oynamış olabilirsiniz ama benzer bir oyunu artık sevmeyebilirsiniz. Bu durum, sevdiğiniz bir yemeği çok yediğinizde bıkmanız gibidir. Bu yüzden, insanın çok sevip keyifle oynayabileceği bir oyun bulması kolay değildir.
Ama ben de size, mesela, Dishonered'ı ve Dishonered 2'yi oynamanızı önerebilirim. Büyük ihtimalle çok seversiniz. Fakat, çok kişi öldürürseniz oyunun sonu değişiyor ve daha kötü bitiyor, bunu da unutmayın. Yine de milleti doğrayarak mı yoksa pek öldürmeden gizlilikle mi ilerleyeceğiniz size kalmış.

Ayrıca bu da var ve bu oyunun bir sonraki devamına da bakabilirsiniz.

"Hikâye olmasa da olur, grind de istemiyorum, güçlendirdiğim silahlarımla kafa göz dağıtıp parçalayıp geçmek istiyorum" diyorsanız, Doom ve sonraki oyunu Doom Eternal var.

Ha bu arada, aşağıdaki Tomb Raider oyununu mutlaka tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Benim önerilerim şunlar (Eğer sisteminiz yeterse size güzel vakit geçirtebileceklerini inanıyorum.)
Forza Horizon 5, Beamng Drive.

Fiyatı fark etmez beni sıkmayacak ve çok eğlendirecek bir oyun arıyorum. Türü fark etmez ama yeter ki strateji olmasın. Oynadığım oyunlar: RDR2, GTA serisi, CoD serisi, Batman Arkham City, The Witcher 3, GoW vb. oyunlar.

Hades.
Terraria.
Hollow Knight souls like seviyorsanız çok iyi oyundur.
Ori and the Will of the Wisps.
Stardew Valley oyunu severseniz eğlenerek 80-100 saat götürür.
Graveyard keeper.
Supraland pek örenği olmayan açık dünya bulmaca oyunu bir bakılmalı bence.

Oynamamışsanız, özellikle de Bioshock infinite'i tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı