Oyun önerisi

Winchester67

Centipat
Arkadaşlar birkaç seçeneğim var. İlk seçenek
  • GoW
  • Spider-Man
  • Days Gone
  • Horizon
İkinci seçeneğim ise neredeyse aynı gene
  • GoW
  • Uncharted
  • Days Gone
  • Horizon
Üçüncü ve son seçeneğim
  • GoW
  • Uncharted
  • Spider-Man
Acaba hangisini seçip almak daha mantıklı olur? Bu aralar çok kararsızım bunun yüzünden en azından fikrinizi nedeni ile söylerseniz daha çok yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim şimdiden

Hocam üçüncü seçeneğe Days Gone eklerseniz daha iyi olur. Az önce yanlış yazmıştım düzelttim.

Sebebi Horizon oyunun aşırı sıkıcı ve boğucu olması. Oyun sizi içine çekmiyor.

Son düzenleme:
Spider-Man, Uncharted, God of War yani 3. seçeneği seçmeni tavsiye ederdim. Horizon ve Days Gone'un aksine bu oyunlar daha özel bir seviyede olup daha kıymetliler. E-Tail sitesinde gayette güzel indirimler bulunuyor Steam yerine oradan almanı öneririm ve orada zaten Steam kodu olarak veriliyor ve daha uyguna denk geliyor.

%5 kod aynı şekilde Spider-Man oyunu içinde geçerli oluyormuş sanırım.

Etailman25 %25 indirim (Sadece Spider-Man oyunu için geçerli)
etailextr5 %5 indirim (diğer bütün oyunlar için geçerli).

Spider-Man, Uncharted, God of War yani 3. seçeneği seçmeni tavsiye ederdim. Horizon ve Days Gone'un aksine bu oyunlar daha özel bir seviyede olup daha kıymetliler. E-Tail sitesinde gayette güzel indirimler bulunuyor Steam yerine oradan almanı öneririm ve orada zaten Steam kodu olarak veriliyor ve daha uyguna denk geliyor.

%5 kod aynı şekilde Spider-Man oyunu içinde geçerli oluyormuş sanırım.

Etailman25 %25 indirim (Sadece Spider-Man oyunu için geçerli)
etailextr5 %5 indirim (diğer bütün oyunlar için geçerli).
Aynen öyle yapacaktım teşekkürler yorumun için

Hocam üçüncü seçeneğe Days Gone eklerseniz daha iyi olur. Az önce yanlış yazmıştım düzelttim.

Sebebi Horizon oyunun aşırı sıkıcı ve boğucu olması. Oyun sizi içine çekmiyor.
Anladım teşekkürler yorumun için

Eğer hikaye odaklı seviyorsanız son seçeneğe days gone ekleyip alabilirsiniz.Horizon daha çok souls tarzi bir oyun.
Tamamdır horizon'ı çıkartıyorum

• GoW
  • Spider-Man
  • Days Gone
  • Horizon
  • GoW
  • Uncharted
  • Days Gone
  • Horizon
Üçüncü ve son seçeneğim
  • GoW
  • Uncharted
  • Spider-Man
Acaba hangisini seçip almak daha mantıklı olur? Bu aralar çok kararsızım bunun yüzünden en azından fikrinizi nedeni ile söylerseniz daha çok yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim şimdiden
Hocam eğer zam yememiş olsaydı, isminizle de uyumlu olduğu için Barotrauma'yı önerecektim :D. Yukarıdaki listeden 2.'yi tercih ederdim ama.

• GoW
  • Spider-Man
  • Days Gone
  • Horizon
  • GoW
  • Uncharted
  • Days Gone
  • Horizon
Üçüncü ve son seçeneğim
  • GoW
  • Uncharted
  • Spider-Man
Days Gone ve HZD'ın aynı anda olduğu bir liste bence kötü. Çünkü ikisi de sıkıcı oyunlar. Alınacaksa sadece bir tanesi alınmalı. Bu yüzden 3. listeye Days Gone veya HZD eklemek mantıklı olur. Şahsen HZD'yi eklemeni öneririm.

Geri
Yukarı