Oyun oynama hevesim gitti mi?

6 gün önce God of War'a başladım çıktığımdan beri girmiyorum. Demek ki sarmıyor.
Dertlerimden olabilir mi acaba o depresif moda sokup hiçbir şey yapasımı getirmiyor mu ?

Bazı günler bana heves geliyor. Açıyorum oyunu, yarım saat bile geçmeden kapıyorum. Beni de sıktı artık bunlar. Hiç oynamadığın, düşük/iyi sistem farketmeksizin bir oyun bul. Onu oyna tavsiyem. Yoksa bekle. Bir süre sonra zaten heves yine gelir. Bende de öyle oluyordu hep. 1 ay oynamasam bile yeniden oynayınca hevesim kaçmıyor.
mesela ben 3-4 ay bilgisayarsız kaldım gelince çatur çutur sabaha kadar oyun oynadım sonra bi anda işte hevesim gitti özel dertlerim var herkesin var canımı yakan onlardan dolayı mı acaba böyle hissediyorum oyunlara karşı soğudum depresif moda sokuyor diye çözemedim

Belli bir yaştan sonra yeni sistem alınca oyun oynama isteği kaçıyor nedense. Genel bir durum olabilir.
evet ya umarım oyun oynama hissi geri gelir çünkü gerçekten çok seviyorum oyun oynamayı ama böyle olunca koyuyor.

Bu durum sadece oyunlarda mı? Yani film kitab vs. gibi şeylerde yaşıyor musunuz? Bence zevkle bağlı bir şey.
eskiden film izlerdim artık film bile izleyemiyorum 5 dakkika açıyorum kapatıyorum sonra youtube videoda da öyle, çizgi roman aldım ilk başta hevesli hevesli okudum sonra yüzüne bakmıyorum.

Arkadaşlar ben 5-6 senedir güzel bir PC isteyen insandım bilgisayar almadan önce her oyunu oynayacğaım oynayacağım derdim aldıktan sonra bu heves kaçtı gitti hikayeli oyunlar almama rağmen yüzlerine bile bakmıyorum öyle duruyor, Online oynuyorum oynuyorum Valorant Valorant Valorant, bir tek Mafia Definitive Edition bitirdim, içimde böyle garip bir huzursuzluk var anlamadım çözemedim bunun sebebi ne olabilir sizce? Böyle sıkılmışlık yorulmuşluk bitkinlik sizce neden?
Valorantı oynama 3-4 gün sonra valorant videolarını izle oynama hevesi geliyor yaz tatilinde banada olmuştu 2 gün oynamıyordum 2 gün sonra 6-7 saat valoranttaydım.

Valorant'ı oynama 3-4 gün sonra Valorant videolarını izle oynama hevesi geliyor yaz tatilinde bana da olmuştu 2 gün oynamıyordum 2 gün sonra 6-7 saat valoranttaydım.

Bunu daha önceden yaşadım ama sonra girip adam vuramayınca sinirleniyorum oynayasım gidiyordu rankım plat 2

Bunu daha önceden yaşadım ama sonra girip adam vuramayınca sinirleniyorum oynayasım gidiyordu rankım plat 2
ama gene zevk alıyordum bu kadar fazla değildi gene oynayasım vardı hep böyle sabahlara kadar oturur oynardım tek başıma girerdim prem yoktu

Eskiden film izlerdim artık film bile izleyemiyorum 5 dakkika açıyorum kapatıyorum sonra YouTube videoda da öyle, çizgi roman aldım ilk başta hevesli hevesli okudum sonra yüzüne bakmıyorum.

O zaman senin sorunun oyunlarla değil direkt psikolojik olarak hiçbir şey yapmak istemiyosun.

Yeni konular

Geri
Yukarı