Oyun oynama hevesinin kaçması

hüseyin121212

Centipat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar aldım. 6 ay falan olmuştur, artık eskisi gibi hevesim yok. Eskiden canım en saçma oyunları bile oynamak isterdi ama artık en kaliteli oyunlar sıkıyor. Dünya para verip bilgisayar aldım ama gereksizmiş. Artık ders, ödev dışında bir şeye yaramıyor. Keşke boşa para vermeseydim. Her şey hevesimi alana kadarmış. Artık oyunlar zevk vermiyor. Tam anlamıyla zaman kaybı geliyor. Belki de benim hiç arkadaşım olmadığı için sıkıcı geliyordur ama o da oyunun türüne göre değişir. Böyle zevkli, sıkmayacak oyun tavsiyesi olan varsa söylesin.

Yeni bilgisayar aldım. 6 ay falan olmuştur, artık eskisi gibi hevesim yok. Eskiden canım en saçma oyunları bile oynamak isterdi ama artık en kaliteli oyunlar sıkıyor. Dünya para verip bilgisayar aldım ama gereksizmiş. Artık ders, ödev dışında bir şeye yaramıyor. Keşke boşa para vermeseydim. Her şey hevesimi alana kadarmış. Artık oyunlar zevk vermiyor. Tam anlamıyla zaman kaybı geliyor. Belki de benim hiç arkadaşım olmadığı için sıkıcı geliyordur ama o da oyunun türüne göre değişir. Böyle zevkli, sıkmayacak oyun tavsiyesi olan varsa söylesin.

Arkadaş olayları çok değiştiriyor. Şöyle düşün ki Minecraft bile oynasan arkadaşın varsa sohbet ederken eğlenceli oluyor. Bir arkadaş bulun derhal.

Yeni bilgisayar aldım. 6 ay falan olmuştur, artık eskisi gibi hevesim yok. Eskiden canım en saçma oyunları bile oynamak isterdi ama artık en kaliteli oyunlar sıkıyor. Dünya para verip bilgisayar aldım ama gereksizmiş. Artık ders, ödev dışında bir şeye yaramıyor. Keşke boşa para vermeseydim. Her şey hevesimi alana kadarmış. Artık oyunlar zevk vermiyor. Tam anlamıyla zaman kaybı geliyor. Belki de benim hiç arkadaşım olmadığı için sıkıcı geliyordur ama o da oyunun türüne göre değişir. Böyle zevkli, sıkmayacak oyun tavsiyesi olan varsa söylesin
Call Of Duty serisi,Battlefield serisi,Star Wars Battlefront 2,Witcher 3,GTA serisi,ARMA 3,Warband,Bannerlord daha saymama gerek var mı?

Ekstra not: Hocam eğer kullanmayacaksanız bana verebilirsiniz. Hiç problem olmaz. :)

Geri
Yukarı