Oyun Oynamak İstemiyorum

Şu an aylar sonra oyun oynamak için Celeste indiriyorum. Umarım 8 saatlik platform işkencesi gibi gelmez. Herkes çok beğeniyor ama durun bakalım.

Sadece kısa süreli oyunlar ilgimi çekiyor.
Oyunların bitmemesi canınızı sıkıyor olabilir.

Belki bazı kısa hikayeli (günümüze göre) bitirmek (Valve oyunlarına bakın isterseniz), bitmeyen oyunları özlemenizi sağlayabilir ya da başka oyunlara göz ucu ile bakabilirsiniz.

Belki de zevkleriniz değişmiştir.

Oyunların bitmemesi canınızı sıkıyor olabilir.

Belki bazı kısa hikayeli (günümüze göre) bitirmek (Valve oyunlarına bakın isterseniz), bitmeyen oyunları özlemenizi sağlayabilir ya da başka oyunlara göz ucu ile bakabilirsiniz.

Belki de zevkleriniz değişmiştir.
Aynen öyle, belirttiğim gibi bitmemesi canımı sıkıyor. Hikayenin sonuna hemen ulaşmak istiyorum. Birkaç adet sevdiğim türde kısa oyunlar ayarladım. Şimdi onları deneyeceğim. Celeste indiriyorum şu an.

Hikayenin sonuna hemen ulaşmak istiyorum.
Anlayabiliyorum, sonunu kafaya takıp amaç yapınca feci oluyor.

Ben 5-6 yıldır Team Fortress 2 oynuyorum, Topluluk Sunucuları'nda o kadar vakit geçirdim ki oyunda sadece 55 Level civarıyım. Bu oldukça düşük. Toplulukta hep aynı servera girsemde sıkılmadım çünkü modu çok sevdim. Bence oynadığınız oyunda level sistemi varsa level olarak hedef belirlemeyi deneyin.

Belki bu liste yardımcı olabilir:

Ben genelde mobil oyunlarda bu acıyı yaşadım. Clash of Kings'de kendimi geliştirmeye çalıştım ve büyük bir ordu askerlerimi haşat etti, aynı durum War Planet Online'da da oldu, yetmedi Rises of Kings'de de tam bu olmasada bıraktım, oyunlarda defalarca dayak yedikten sonra dersimi aldım. Şimdi ise EVE Online'a başlamayı düşünüyorum, onunda bir sonu olmasada neredeyse birbirini taklit edip birkaç özellik ekleyen bu Android oyunlarından daha iyi, hatta bildiğim kadarıyla oyun tarihinin en büyük savaşı EVE Online'da yaşanmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

EVE Online uzayda geçen bir oyundur. Bu oyunda oyuncunun tam olarak uyması gereken bir hikaye yoktur, kendi hikayeni kendin yazarsın. O Android oyunlarından en büyük farkı, o oyunları ihmal edersen seni yiyip bitiriyorlar, EVE'de ise yapıcağını yap, daha sonra uzay mekiğini bir imparatorluk garajına çek. Bu kadar. Çok yakında Android versiyonu çıkıcakmış. Tek kötü yanı temel seviyeden biraz daha fazla İngilizce isteyebilir.

Büyük ihtimal siz bu tür değilde online oyunlardan genel olarak bıktınız. O yüzden sanırım biraz konuyu kaydırdım. Kusura bakmayın.

Son düzenleme:
2 saat kadar Celeste oynadım ve çok eğlendim. Umarım böyle devam eder.
Önemli olan doğru oyunu seçmekmiş dostlar. Celeste ile hem çok eğleniyor hem de süresi istediğim gibi kısa. Mükemmel bir şey.

Son düzenleme:
Dostlar, yeni Steam üzerinden 2 adet oyun aldım (Cebimden para çıkmadı...) ancak oynamak istemiyorum. 3 aydır canım oyun oynamak istemiyor. Ancak oynamak zorunda gibi hissediyorum. Normal midir? Şu son 3 ay oyunlardan uzaklaştım. Sanki bir maraton gibi geliyor. Tam olarak eğlendiğim sınırlı oyun oldu. Oyunları sevemem normal mi? Çok seçici olmamam mı gerek? Bana nedense oyunlar kısa süreli deneyimler olmalı gibi geliyor. Örneğin Katana ZERO (Favori oyunum olur kendileri.), Hotline Miami, Cuphead gibi oyunlarda zevkten patladım. Ancak diğer oyunlar işkence gibi geliyor. Sevmediğim bir oyunu 8 saat oynamak işkence gibi aynı. Mesela herkes The Messenger oyununu çok sevmiş ancak ben sevemedim. Normal olamaz mı? Sırada Celeste, Mark of the Ninja Remastered, Guacamelee!2 oynamayı planlıyorum. Ancak Celeste nedense 8 saat sinir olup öleceğim sadece platformdan ibaret olan bir oyun gibi geliyor. "Sadece zıplayarak ne kadar eğlenebilirim en fazla?" diyorum. Mark of the Ninja Remastered ve Guacamelee! 2'den ümitliyim. Onlar hoşuma gidecek gibi ancak aynı deneyimi 8 saat yapmak hoşuma gitmiyor pek. Favori oyunum Katana ZERO 4 saat, kısa ve mükemmel bir deneyim. Hotline Miami, 4 saat kısa ve efsane bir deneyim. Cuphead aynı şekilde, 5 saat civarı. My Friend Pedro 4 saat civarı. Sevdiğim oyun türü örneği olan The Messenger'a gelince 8 saat, ve sevemiyorum. 4 saat olsa ağzımda mükemmel bir tat bırakıp bitecek. Hollow Knight, 25 saat civarı. Aşırı iyi bir oyun ancak 25 saat ne demek? Ben nasıl o kadar aynı şeyi oynayacağım. Umarım güzel deneyimler yaşarım. Görüşlerinizi bekliyorum.
Okuduğunuz için teşekkürler!
bendede oyle hicbir oyun sarmiyo.kac oyun oynadim ama en cok 1 saat oynadigim oyun gta 5 o kadar.sarmiyo.oyun icin bilgisayar aldim 1 hafta oyun falan oynadim sonradan sarmamaya basladi.bilgisayari 2 agustost aldim ogunden buyana kac oyun oynadim ama artik sarmiyo.baska aktivitelere yonelicem.sana tavsiyem bilgisayardan bir muddet uzaklas.spor falan yap.
Azerbaycandan selamlar

Bilgisayarın açar mı ve oynadın mı bilmiyorum ama RDR 2 oynamayı dene. Buna da hayır dersen bilgisayarı camdan fırlatabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı