Oyun oynamak saygıyı yitirtir mi?

Oyun oynayan birinin başkaları açısından ciddiye alınma ve saygı yönünden bir dezavantajı sizce var mı?

Bana nedense var gibi geliyor. Biri çok iyi işler başarsa bile çok oyun oynadığını gördüğüm zaman ister istemez soğuyorum.
Aşırı saçma bir yaklaşım ne alakası var ki? Genci yaşlısı farketmez müzikle uğraşmak, kitap okumak veya sporla uğraşmak gibi bir zevk meselesidir oyun oynamak. Onlardan soğumuyorsanız oyun oynayanlardan neden soğuyorsunuz?

Neden böyle olsun? Çoğu oyun birçok dizi ve filmden iyi. Ayrıca hikaye oyunu dışındaki çoğu oyun belirli bir beceri gerektiriyor. Gerek refleks gerek akıl yürütme. İnsanları hobileri ile mi sınıflandırıyorsunuz?

Aşırı saçma bir yaklaşım ne alakası var ki? Genci yaşlısı fark etmez müzikle uğraşmak, kitap okumak veya sporla uğraşmak gibi bir zevk meselesidir oyun oynamak. Onlardan soğumuyorsanız oyun oynayanlardan neden soğuyorsunuz?

"Çok fazla" oyun oynayan insanların kendisine saygısı yokmuş gibi geliyor ve benim gördüklerimin hepside günlerini zamanlarını ziyan ediyor.
Neden böyle olsun? Çoğu oyun birçok dizi ve filmden iyi. Ayrıca hikaye oyunu dışındaki çoğu oyun belirli bir beceri gerektiriyor. Gerek refleks gerek akıl yürütme. İnsanları hobileri ile mi sınıflandırıyorsunuz?

Hocam tekrar ediyorum çok çok ve çok oyun oynayan insanlardan bahsediyorum.
Film izlemek, kitap okumak gibi bir hobi de oyun oynamak. Bu devirde hala oyun oynayana farklı bakmak geri kafalılık gibi geliyor bana...

Farkı bakmıyorum bende oynuyorum ama sanki insanlar ben telefonumdan oyun oynamaya başlayınca beni sallamıyorlar gibi geliyor.

Arkadaşlar çevremden gördüğüm kadarıyla bir insan oyun oynamaya başlayınca insanlar onu sallamıyor bir sonraki yaklaşımları daha farklı oluyor.
Gece saat 2 civarında bu konuyu açan siz eminim günlerinizi dolu dolu geçiriyorsunuzdur. Şimdiden bilime ve insanlığa olan katkılarınız için çok teşekkürler.

Film izledim arkadaşlarımla uzun süredir üniversite sınavına çalışıyordum.

Aynı durum sürekli fitness yapan insanlar için düşünüyorum 7 24 bunun hakkında konuşup gösteriş yapıyorlar halbuki umurumda değil ne yaptıkları bir de böyle düşün.

Aynı durum sürekli fitness yapan insanlar için düşünüyorum 7 24 bunun hakkında konuşup gösteriş yapıyorlar halbuki umurumda değil ne yaptıkları bir de böyle düşün.

Umurumda değil zaten burada kendimi hakkı çıkartmak için açmadım bu konuyu sadece diğer insanlarında bakış açısını merak ettim.

"Çok fazla" oyun oynayan insanların kendisine saygısı yokmuş gibi geliyor ve benim gördüklerimin hepside günlerini zamanlarını ziyan ediyor.
Hocam ziyan kısmına katılmıyorum dışarıda arkadaşlarıyla vs eğleneceğine evdede eğlenebilir bir insan. İşin sağlık kısmına değinmediğimiz sürece sıkıntı yok bence. Zaman olarakta dışarıda bir aktivite yapıp harcayacağı zamanı oyun oynarak harcıyor aynı şeye geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı