Oyun oynamaktan sıkılmış bir insan VR gözlük ile eğlenir mi?

Yorucu bir oyun açıkcası, herhangi bir şeyi kırarken elini 50 kere vuruyormuş gibi yapmak gerçekten yoruyor. Onun dışında Minecraft seven biri rahatlıkla sever.
Oculusu pc bağlayıp monitör olarak birden fazla yapabiliyormuyuz gözlük takılıyken klavye vb kullanacağım zaten sadece kodlama aynı zamanda oyunu açıp canlı görme vb 4-5 tane monitör açsak netlik nasıl olur

Oculusu pc bağlayıp monitör olarak birden fazla yapabiliyormuyuz gözlük takılıyken klavye vb kullanacağım zaten sadece kodlama aynı zamanda oyunu açıp canlı görme vb 4-5 tane monitör açsak netlik nasıl olur
Onu desteklemesi lazım, her oyunda viar desteği yok ve viar gözlüğü bir monitör olarak kullanamazsın, dediğin gibi yapmayı başarsan bile büyük olasılıkla 30dk sonra kusmaya başlarsın

Onu desteklemesi lazım, her oyunda viar desteği yok ve viar gözlüğü bir monitör olarak kullanamazsın, dediğin gibi yapmayı başarsan bile büyük olasılıkla 30dk sonra kusmaya başlarsın.

Kusmakla alakası yok bağlasan da gerçekçi durmaz ki normal monitöre bak daha iyi.

Hep Skyrim'i VR ile oynamak istedim ☺️.

Quest 3 çıkıyormuş Skyrim olmasa da yine Skyrim benzeri oyunlar kesin çıkar. Ben de aynı şeyi Minecraft için istiyorum bu yaz hayırlısıyla atılmadan kovulmadan çalışıp para biriktirebilirsem oynayacağım.

Onu desteklemesi lazım, her oyunda viar desteği yok ve viar gözlüğü bir monitör olarak kullanamazsın, dediğin gibi yapmayı başarsan bile büyük olasılıkla 30dk sonra kusmaya başlarsın
öyle bir mide tutması vb söz konusu değil . sağlam bir masaüstüm var ve monitörleri iptal edip pc ye vr ile bağlanarak kullanmak istiyorum . Arkaplanı uzay vb yapıyor yabancılar monitörler oluşturuyorlar 4-5 tane aynı anda sırf bundan dolayı almak istiyorum ama yazıların netliği nasıl olur onu kestiremiyorum . Kodlama yapmak için istiyorum özellikle

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı