Oyun oynamayacak biri için pili uzun giden 2800-2900 TL'ye telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan ehbk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B

ehbk

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba, yakında telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Fiyat ile sınırlamak istemiyorum ama en fazla 2800-2900 olabilir. Tekrarlıyorum eğer bu şartları karşılayan daha ucuz bir telefon varsa onu da belirtebilirsiniz illaki maksimum fiyatta belirtmenize gerek yok. Aradığım özellikler şunlar:

• Pili uzun gitsin, 2 yıl içinde sıkıntı çıkarmasın. Zaten garantisi bittikten sonra Custom ROM kuracağım.
  • Hızlı şarj olsun, 2 saatte %50 olanlardan olmasın.
  • Ekranı iPhone 5 gibi olmayacağı gibi, tablet gibi büyük de olmasın.
  • Depolaması münkünse 128 GB olsun, münkün değilse de en azından 64 olsun.
  • RAM'i en az 4 GB olsun.
  • Oyun oynamayacağımı belirttim ama en azından sosyal medya uygulamaları açıkken kasmasın.
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar yorumlarını için teşekkürler, bir şey daha var kafamda onu da sorayım diyorum :D Ben önceden Galaxy S3 kullanırdım, ve 5 yılı devirmiştim o cihazda. Sonra bu hayata daha fazla dayanamadı rahmetli oldu, asıl konu bu değil. Yeni nesil cihazlarda Samsung cihazların ömrünü kısa tutuyor diye duymuştum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış? En az 4 yıl götürmesini isterim.

Galaxy M31 öneririm, tüm isteklerinizi karşılıyor.
Arkadaşlar yorumlarını için teşekkürler, bir şey daha var kafamda onu da sorayım diyorum :D Ben önceden Galaxy S3 kullanırdım, ve 5 yılı devirmiştim o cihazda. Sonra bu hayata daha fazla dayanamadı rahmetli oldu, asıl konu bu değil. Yeni nesil cihazlarda Samsung cihazların ömrünü kısa tutuyor diye duymuştum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış? En az 4 yıl götürmesini isterim.
S serisi amiral gemisi modelleri içerirken M serisi biraz daha giriş seviye kalıyor. Bu nedenle bu segmentteki cihazları 5 sene kullanabileceğinizi pek sanmıyorum. Şahsen beni 3-4 sene idare ederdi herhalde.

Geri
Yukarı