Oyun oynamayı nasıl tekrar sevebilirim?

348103

Hectopat
Önceden deli gibi oyun oynardım okula gittiğim günler bile okula gidesiye kadar uyumayıp okulda uyurdum ama artık oyun zevk vermiyor. Nasıl geri sevebilirim? Sevdiğim zamanlar asla canım sıkılmazdı 10 yıl önceki oyunu bile eğer hikayesi güzelse tek günde bitirirdim ama artık hem ailemin verecek parası kalmadı hem de oynayacak oyun korsan başlamayı düşündüm ama virüs riski vs. almak istemedim gerçi böyle devam ederse alacağım gibi duruyor tüm oyunlar çok pahalı ailem de para vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden deli gibi oyun oynardım okula gittiğim günler bile okula gidesiye kadar uyumayıp okulda uyurdum ama artık oyun zevk vermiyor. Nasıl geri sevebilirim? Sevdiğim zamanlar asla canım sıkılmazdı 10 yıl önceki oyunu bile eğer hikayesi güzelse tek günde bitirirdim ama artık hem ailemin verecek parası kalmadı hem de oynayacak oyun korsan başlamayı düşündüm ama virüs riski vs. almak istemedim gerçi böyle devam ederse alacağım gibi duruyor tüm oyunlar çok pahalı ailem de para vermiyor.
Günde maksimum 2 saat oyun oynaman lazım zaten. 12. sınıfta ise bu süreyi 0'a çekmelisin. Oyun oynamak için zamanın olacak zaten onlar bir yere kaçmıyor ama gençlik yıllarında daha önemli şeylere odaklanman lazım yoksa ileride çok pişman olursun, giden zaman geri gelmiyor.

Kendi cevabını kendin vermişsin. Okula gidesiye kadar oynardım ve şuan bendede bir bayıklık geldi. Yaptığın iş ne olursa olsun deli gibi yapınca insan bayıyor. Okul açıldı ve biraz vakitsizlikten artık fazla oynayamıyorum hemen özledim oyun oynamayı. Biraz sabret sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı