Oyun oynamayı özledim

Eurus.

Hectopat
Oyun özleminden konu nerelere geldi yazarken aktı gitti kalsın böyle😅

Şu hayatta bilgisayar oyunu oynamak dibine kadar keyif aldığım 4 aktiviteden biridir. Mart ayı geldi, iş güç ile boşa düsen vakti evde geçirme kararı aldım ve başladım PC'de oyunlar oynamaya, isten güçten oynamayalı uzun zaman olmustu. Tabii ona göre de bir PC toplamıştım.

Ey forum nasıl mutlu mesudum biliyor musunuz sabahın köründe ekmek almak için beni değil kardeşi uyandırdıkları gün gibiyim, geceden bayramlıkları yanına alıp sabaha uyanmış gibiyim.😀 CoD MW2 gidiyor 3 geliyor, o gidiyor AC Rogue geliyor falan derken, işte o geliyor. Muazzam, harika, muhtesem oyun RDR 2 başlıyoruz. Çatara patara mevzulara koşuşturmaya derken o gün geldi. 27 Nisan sabah kalktım yemek spor derken açtım PC'yi ama 10 dakika geçmedi, gözlerde bir yanma sulanma ama öyle boyle değil sanki Mehmet Ali erbil o meşhur parmak hareketini carkifelekte değil benim gözlerimin içinde sokup yapıyor. Bir figan doktor doktor geziyor, oğlu kartallar tarafından kaçırılmış Fatma Girik gibi dolana dolana bu derde bir derman ariyorum. Aşkı için daglar delen Ferhat gibiyim.

Amacımız mutluluğa kavuşmak ama sonuç hüsran keder. Sonuçta 2021 yılında her şeyin bilgisayar ile yapıldığı çağdayız ilerisi Full + Full teknoloji ve siz PC'ye bakamıyorsunuz. Bu durum psikolojiyi etkiliyor ve 2019'da yasadığım derin kazık ve onun getirdiği üzüntü ile anksiyete ile tanışmıştım ve profesyonele danışarak yenmiştim. Gözlerde bu sorun çıkınca yendiğimi düşündüğüm anksiyete +9 dolunayla geri dönüyor yeter mi? Tabi ki hayır. Her şey tepetaklak gelir ya takk Haziran ayında bir yaşanılan mevzu, kavga ve PC'de boş gecen düşünceli günler ile anksiyete wohhooo boyutlarda raks ediyor. Zaten aylardır evdeyiz başlıyor düşünceler Dominos'u, bende yerim "coronasını" diyorum atıyorum kendimi sokaklara ihtiyacım sadece "sosyalleşmek" ve aranan kan sosyallim ile bulundu. Ağustos kasım arası muhteşem derken 30 binli vakalar ve soğuk derken çevrem ve ben yine evlere dağılıyoruz ama eksik bir şey var. Benim evde kafa dağıtacak aktivitem yok.

Konu nerelere gelmiş ya velhasılı kelam çeşitli sağlık problemleri yaşadım, savaştım ve Allah'a şükür galip çıktım. Bu sefer durum çok farklı psikolojimizde yaralı iyileşiriz inancı yok. Ruh halim daha hogwarsa yazılmadan voldemorttan tek yemiş potter gibi, amcasından miras kalan yüzüğu kuyumcuya satıp parayı karı kızla yiyen, bütün aksiyonun başrolünü kardeşler kuyumculuğa kaptıran Frodo gibi, evine Ferhunde'yi almış Ali rıza bey gibi, parayı bulup da nerede kullanacağını bilmeyen lidyalı gibi ya da geminin gelmeyeceğini anlayan İsmail abi gibi. 26 Nisana gitmek için her şeyi veririm. Şuraya en son kaldığım yerin fotosunu atayım. Dostlarla cerrahpaşalı halitin mekanı basarken.

20200421_195857.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ey forum nasıl mutlu mesudum biliyor musunuz sabahın köründe ekmek almak için beni değil kardeşi uyandırdıkları gün gibiyim, geceden bayramlıkları yanına alıp sabaha uyanmış gibiyim.😀 CoD MW2 gidiyor 3 geliyor, o gidiyor AC Rogue geliyor falan derken, işte o geliyor. Muazzam, harika, muhtesem oyun RDR 2 başlıyoruz. Çatara patara mevzulara koşuşturmaya derken o gün geldi. 27 Nisan sabah kalktım yemek spor derken açtım PC'yi ama 10 dakika geçmedi, gözlerde bir yanma sulanma ama öyle boyle değil sanki Mehmet Ali erbil o meşhur parmak hareketini carkifelekte değil benim gözlerimin içinde sokup yapıyor. Bir figan doktor doktor geziyor, oğlu kartallar tarafından kaçırılmış Fatma Girik gibi dolana dolana bu derde bir derman ariyorum. Aşkı için daglar delen Ferhat gibiyim.
Buradan da anlayabileceğimiz gibi RDR2 insanı şair yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı