Oyun oynarken aşırı heyecan yapmak

ErenGuler

Femtopat
Daha fazla  
Ben Rust ve PUBG gibi oyunlar oynarken savaş içinde olduğumda, bir ses duyduğumda kalp atışım aşırı hızlanıyor. Sanki yerinden çıkacak. Neden? Bana yardım edin. Normal oynuyorum, bir çıt ses geliyor, bir şey oluyor, ödüm kopuyor.

Beyniniz gerilimi hissediyor aslında. O yüzden olabilir tıpkı korku filmi izlerken her an korkacak gibi hissetmek gibi sizin durum. Normal çoğu kişide oluyor bu.

Çok eskiden bana da oluyordu mesela CS'de tünelden B girerken derin nefes alıp tutuyordum sonra b giriyordum. Arada yapıyordum bunu kendi kendine düzeldi. Garip bir çözme yöntemi.

Rekabetçi oyunlarda böyle genel bir heyecan oluyor başlarda, alıştıktan sonra geçiyor meraklanmayın. Çok eskiden bende de olurdu.

Ben Rust ve PUBG gibi oyunlar oynarken savaş içinde olduğumda, bir ses duyduğumda kalp atışım aşırı hızlanıyor. Sanki yerinden çıkacak. Neden? Bana yardım edin. Normal oynuyorum, bir çıt ses geliyor, bir şey oluyor, ödüm kopuyor.
Bende Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda olmasa da PUBG de ara sıra oluyor. 50 saatim falan var PUBG'de, yeniyim yani. Oynadıkça olacağını sanmam.

Geri
Yukarı