Çözüldü Oyun oynarken bilgisayar bir anda kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

afavcu

Kilopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 oynarken PC sanki fişini çekmişim gibi direk kapanıyor. 650W PSU yetmiyor olabilir diye Corsair 750W PSU aldım ama aynı sorun devam ediyor. Bilgisayar ne için kapanıyor olabilir?

Çözüm
Bu sorunu biraz takip etmeniz, detaylandırmanız gerekebilir. Öncelikle başka büyük oyunlarda da bu arızayı yapıyor mu, onu incelemenizi öneririm. Böylece sorun Forza mı PC mi anlayabilirsiniz.
Bu sorunu biraz takip etmeniz, detaylandırmanız gerekebilir. Öncelikle başka büyük oyunlarda da bu arızayı yapıyor mu, onu incelemenizi öneririm. Böylece sorun Forza mı PC mi anlayabilirsiniz.

Çözüm
Bu sorunu biraz takip etmeniz, detaylandırmanız gerekebilir. Öncelikle başka büyük oyunlarda da bu arızayı yapıyor mu, onu incelemenizi öneririm. Böylece sorun Forza mı PC mi anlayabilirsiniz?

Hocam sanırım sorun ekran kartında. Arkadaşımın ekran kartını denemek için taktım öyle bir problem olmadı. Benim kartım MSI RX 5700 XT Gaming X arkadaşımınki ASUS TUF 1650 Super.

Yeni konular

Geri
Yukarı