Oyun oynarken bilgisayar donuyor

Yeni olmaya başladı, oyun oynarken bir anda PC donuyor ve birkaç saniye devam ediyor bu durum sonrasında beni masaüstüne atıyor. Oyuna geri tıkladığımda oyunun sesi geliyor fakat hala masaüstünde oluyorum. Sorunu anladıysanız geri dönüş yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni olmaya başladı, oyun oynarken bir anda PC donuyor ve birkaç saniye devam ediyor bu durum sonrasında beni masaüstüne atıyor. Oyuna geri tıkladığımda oyunun sesi geliyor fakat hala masaüstünde oluyorum. Sorunu anladıysanız geri dönüş yapar mısınız?
Oyun açıldıktan sonra masaüstüne attığı sırada görev yöneticisinden oyunu bulmayı dene

konu sahibi sistem.PNG

AMD Ryzen 5 2600
Radeon RX 590
16 GB RAM
B450M Pro M2V2
Az önce The Forest oynarken bir anda oyunum dondu ve kasa hariç her şey kapandı.
Beyler yardım edebilecek yok mu oyun oynarken çok sıkıntı yaşıyorum.
Oyun açıldıktan sonra masaüstüne attığı sırada görev yöneticisinden oyunu bulmayı dene.

Devamında ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
AMD Ryzen 5 2600
Radeon RX 590
16 GB RAM
B450M Pro M2V2
Az önce The Forest oynarken bir anda oyunum dondu ve kasa hariç her şey kapandı.
Beyler yardım edebilecek yok mu oyun oynarken çok sıkıntı yaşıyorum.

Devamında ne yapmalıyım.
Oyunu bulup kapatmayı dene arka planda çalışıyorsa hataya sebep olabilir
Başlangıç olarak bir çözüm önerisiydi bu
Radeon ayarlarında hiç oynama yaptın mı son güncellemeden sonra arkadaşımda öyle bir hata alıyordu fakat düzelmiştin zamanla

RAM MHz'ni yükselte bildiğin kadar yükselt takılma biter ise sorun yok takılma biter ve oyundan atarsa RAM'ın sorunlu bende bunu yaşamıştım konu dahi açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı