Oyun oynarken E7400 sistem aniden yeniden başlatıldı

Lynoxthismisha

Hectopat
20 dakika önce Minecraft oynuyordum. Bilgisayarım aniden kendini yeniden başlattı. Daha önce hiç bu sorunla karşılaşmadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şu an açtım herhangi bir sıkıntı yok. Sıcaklık programıda yok bakamıyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Sistem özellikleri.
İşlemci: Intel Core2 Duo E7400 @2.80GHz
RAM: 2 GB
Ekran kartı: 9400 GT 1 GB.
İşletim sistemi: Windows 7
Anakart: Gigabyte G31m ES2l.

Verilerinizi çalmak istesem sisteminize sızmak için gerekli farklı şeyleri size yaptırırdım korkmayın. Bu loglardan sistemde ne hatalar olup bitmiş onları görebiliyoruz. Anlayacaksanız siz bakabilirsiniz tabii.

Verilerinizi çalmak istesem sisteminize sızmak için gerekli farklı şeyleri size yaptırırdım korkmayın. Bu loglardan sistemde ne hatalar olup bitmiş onları görebiliyoruz. Anlayacaksanız siz bakabilirsiniz tabii.

olay dosya.evtx link burada indirerek bakabilirsiniz.
@Enes3078 hocam bulabildinizmi sorunu?

Son düzenleme:
Diskinizle alakalı bir sorun görünüyor. HD Tune indirin ve "Quick Scan" tiki kapalı konumda bad sector taraması yapın. Sonra da Health sekmesinin ekran alıntısını paylaşın. Son olarak CMD'yi yönetici olarak başlatıp chkdsk /f /r yazın ve işlem bitince Y yazıp sistemi yeniden başlatın ve disk kontrolünü atlamayın.

Son olarak VMware ve Hamachi kaldırın.

Diskinizle alakalı bir sorun görünüyor. HD Tune indirin ve "quick scan" tiki kapalı konumda bad sector taraması yapın. Sonra da health sekmesinin ekran alıntısını paylaşın. Son olarak CMD'yi yönetici olarak başlatıp chkdsk /f /r yazın ve işlem bitince y yazıp sistemi yeniden başlatın ve disk kontrolünü atlamayın.

Son olarak VMware ve Hamachi kaldırın.

Hocam oyuna tekrar girsem yine aynı arıza yı verir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı