Çözüldü Oyun oynarken ekran bir anda kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertkoc58

Femtopat
Daha fazla  
LoL oynarken bir sorun ile karşılaşmıyorum fakat Valorant Fortnite CS:GO gibi oyunlara girince aniden ekranım kilitleniyor ve tek çözüm yolu resetlemek oluyor. Format attım ama hala aynı yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet format attıktan sonra yeniden yükledim.

Bir çözüm yolu yok mu?
Daha demin birisine yardım etmiştim. Sana da aynı mesajı yazayim.

Radeon ayarlarına girin, üstten performans'a tıklayın daha sonra Ayarlanıyor diye bir seçenek olacak ona tıklayın. Manuel ayarlama yapın ve GPU ayarını açın. Maks. Frekans'ı %10 kısın. Yani -10 yapın. Böyle düzelecek %90 WattMan hatası almayacaksınız. Fakat bilgisayar her yeniden başladığında bildiğim kadarıyla ayarlar sıfırlanacak yani her açtığında tekrar yapacaksın. Bende öyle oluyor çünkü. Fastboot falan kapattım ama işe yaramadı.
Daha demin birisine yardım etmiştim. Sana da aynı mesajı yazayim.

Radeon ayarlarına girin, üstten Performans'a tıklayın daha sonra ayarlanıyor diye bir seçenek olacak ona tıklayın. Manuel ayarlama yapın ve GPU ayarını açın. Maksimum Frekans'ı %10 kısın. Yani -10 yapın. Böyle düzelecek %90 WattMan hatası almayacaksınız. Fakat bilgisayar her yeniden başladığında bildiğim kadarıyla ayarlar sıfırlanacak yani her açtığında tekrar yapacaksın. Bende öyle oluyor çünkü. Fastboot falan kapattım ama işe yaramadı.

Deniyorum umarım yararlı olur.
Bir bilsen ne acılar çekiyorum şu WattMan hatasından. Aaah AMD... Yaktın bizi...

Dediğini yaptım oldu gibi reis çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı