Çözüldü Oyun oynarken ekrana siyah kare çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Conqueroor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant, War Thunder oynarken bu siyah kare çıkıyor. CS:GO'da çıkmıyor ama. Nasıl düzeltirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20220519_190154.jpg
    IMG_20220519_190154.jpg
    247,9 KB · Görüntüleme: 629
Çözüm
Bu konuda arkadaş DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemiş ve sorun çözülmüş:
Sizde DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yükleyin. DDU:
Bu konuda arkadaş DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemiş ve sorun çözülmüş:

Çözüm
düzelmedi, driverları tekrar indirdim ekstra yapmam gereken bir şey var mı

bu da yok yarın bilgisayarcıya götüreceğim artık. Teşekkürler yinede.
Hocam güvendiğiniz ve daha önce gitmediğiniz bir bilgisayarcı ise sakın gitmeyin. Bi' bakmışsınız parça çalmışlar. Hem zaten büyük bir sorun değil ki bu? Büyük ihtimal götürdüğünüz bilgisayarcı format atacak. Çünkü bilgisayarcıların çoğu böyle yapıyor format atıyorlar gönderiyorlar.

Hocam güvendiğiniz ve daha önce gitmediğiniz bir bilgisayarcı ise sakın gitmeyin. Bi' bakmışsınız parça çalmışlar. Hem zaten büyük bir sorun değil ki bu? Büyük ihtimal götürdüğünüz bilgisayarcı format atacak. Çünkü bilgisayarcıların çoğu böyle yapıyor format atıyorlar gönderiyorlar.

Hocam ekran kartı driverlarını sildi yeniden yükledi düzeldi sorun sanırım ben düzgün silemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı