Çözüldü Oyun oynarken ekranda titreme oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KaanGrkemKaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu sorun 3 gün önce Valorant oynarken başıma geldi. FPS'i 60 gösteriyordu ama oyun 20 FPS gibiydi ve ekranda dediğim gibi çizgiler çıkıyordu. Ve ayrıca oyunda kafamı çevirdiğimde durmadan ekranda titreme gibi şeyler oluyordu. Bu olay Valorant'ta yaşandıktan sonra GeForce NOW da yaşanmaya başladı. Ama bu sorun sadece oyun oynarken oluyor ve çok gariptir ki GeForce NOW'ın internet sitesi üzerinden oyun oynadığımda bu sorunu yaşamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda sorun anlaşılıyor mu bilmiyorum ama yine de linki koydum.

Çözüm
Videoda bir sorun yok, anladığım kadarıyla kırılma sorunu yaşıyorsunuz. V-Sync açmayı deneyin.
onu denedim. sorunu daha net nasıl açıklayabilirim bilmiyorum. Oyun oynarken bir anda oyun çok kısa süreliğine takılıyor ve daha sonra o dediğim çizgi çıkıyor fakat vsync açarak sorun çözülmedi
Driverları güncelleyerek sorunu çözdüm.
Videoda bir sorun yok, anladığım kadarıyla kırılma sorunu yaşıyorsunuz. V-Sync açmayı deneyin.
onu denedim. sorunu daha net nasıl açıklayabilirim bilmiyorum. Oyun oynarken bir anda oyun çok kısa süreliğine takılıyor ve daha sonra o dediğim çizgi çıkıyor fakat vsync açarak sorun çözülmedi
Driverları güncelleyerek sorunu çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı