Oyun oynarken görüntü gidiyor

BloodPolo

Femtopat
Katılım
6 Haziran 2021
Mesajlar
20
Merhaba, çok sık yaşamaya başladiğim bir sorun oldu. Arada sırada oluyor. GTA 5 gibi oyunlara girince oyunu oynarken 5 10 dk sonra birden ekran gidiyor, kararıyor ve sonra sinyal yok yazısı geliyor. Ekran gidiyor ancak kasa hala çalışıyor. PC'yi kapatip açtiğimda ise ekran yine geliyor.

Bir türlü sorunu çözemedim. PSU olsa kasa da kapanır diyorlar. Bu arada GTA 5 gibi oyunlara girince RAM %100 kullanımda oluyor ve artı olarak da ekran kartı testi yaptığım da test yapildiktan 1 dk sonra ekran yine gidiyor. Sorun nerede çözemedim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
B

BloodPolo

Femtopat
Katılım
6 Haziran 2021
Mesajlar
20
Ekran kartı arızalanmış olabilir belki. Son zamanlarda tak-çıkar yaptınız mı? Belki tak-çıkar sırasında yerine tam oturmamıştır.
yok hocam her oyunda olmuyor valorant ets 2 gibi oyunları oynayabiliyorum bi tek gta 5 gibi yüksek sistem isteyen oyunlar da oluyor , farkettiğim ram %100 olduğu zaman direk ekran gidiyor
ekran kartini guncelle ve kasani acda ekran kartinin kablolarin iyice takildigindan emin ol!
biosu güncellememişim , ekran kartı güncellediğim de ekran kartı driveri direk çöküyor yani driverlari güncelleyemiyorum sorun da biosmuş sanırım şimdi biosu güncelleyip onu güncellicem
 

Yeni mesajlar

Yukarı