Oyun oynarken hayal kuruyor musunuz?

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Oyun oynarken ana karakteri kendi hayal gücünüze göre şekillendirip oyunu o şekilde mi oynuyorsunuz yoksa hikayeyi baz alarak, karakterleri olduğu gibi mi oynuyorsunuz? Karakter tasarlayıp o karakterle oynadığınız oyunlar var mı? Ben hayal kurmadan oyun oynayamıyorum, örneğin Forza oynadığım zaman arabayı boş boş kullanmıyorum, hayal ettiğim bir karakteri canlandırıp roleplay yapıyorum. Genelde aynı karakteri çoğu oyuna ekliyorum. Hazır karakterlerin hazır diyalogları ve davranışları ilgimi pek çekmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken ana karakteri kendi hayal gücünüze göre şekillendirip oyunu o şekilde mi oynuyorsunuz yoksa hikayeyi baz alarak, karakterleri olduğu gibi mi oynuyorsunuz? Karakter tasarlayıp o karakterle oynadığınız oyunlar var mı? Ben hayal kurmadan oyun oynayamıyorum, örneğin Forza oynadığım zaman arabayı boş boş kullanmıyorum, hayal ettiğim bir karakteri canlandırıp roleplay yapıyorum. Genelde aynı karakteri çoğu oyuna ekliyorum. Hazır karakterlerin hazır diyalogları ve davranışları ilgimi pek çekmiyor.

Witcher 3'te eskrim dersleri diye bir görev vardı oradaki kadına çok yükselmiştim :) senaryo da güzel gidiyordu. Ertesi gün ders için gittim hiçbir şey olmadı. :) bu aklıma geldi.

Son düzenleme:
21.PNG

Birçok oyunlarda ara sıra hayaller kurarım.

Fakat atmosfer olarak EVE Online baya harika. Müzik ve uzay manzarasının birleşmesinin yarattığı atmosferi sevdim.

Valve oyunlarını da severim.

Bunun dışında birçok oyunu hayal etmişimdir heralde. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı