Oyun oynarken kastırmayacak hafif antivirüs önerisi

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilinçli kullanırım bilgisayarı yine de Google'dan araştırma yaparken bazı siteler zararlı yazılım koyabiliyor. Tedbiri almak en iyisi o yüzden sizden hafif kastırmayacak az RAM kullanan oyun oynarken tarama yapmayacak açtığım klasörleri tarayacak girdiğim siteleri tarayacak bir antivirüs istiyorum. Ücretsiz olursa iyi olur. Kaspersky ve BitDefender önermeyin. Windows Defender bilgisayarı yoruyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bilinçli kullanırım bilgisayarı yine de Google'dan araştırma yaparken bazı siteler zararlı yazılım koyabiliyor. Tedbiri almak en iyisi o yüzden sizden hafif kastırmayacak az RAM kullanan oyun oynarken tarama yapmayacak açtığım klasörleri tarayacak girdiğim siteleri tarayacak bir antivirüs istiyorum. Ücretsiz olursa iyi olur. Kaspersky ve BitDefender önermeyin. Windows Defender bilgisayarı yoruyor.
ESET IS! Oyun Modu, Düşük Kaynak kullanımı ve Güçlü Koruması ile önerim.

Sistem Performansı ve Diğer Koruma Bilgileri Hakkında:

ESET IS! Oyun Modu, Düşük Kaynak kullanımı ve Güçlü Koruması ile önerim.

Sistem Performansı ve Diğer Koruma Bilgileri Hakkında:
Eset ücretli ben ücretsiz istiyorum. Comodo nasıldır iyi midir yoksa Panda mı?

Malwarebytes kullanabilirsin fazlada RAM kullanmıyor.

Dosya Ekleri

• ah.PNG
    ah.PNG
    2,4 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı