Oyun oynarken oyun donuyor ve kapanıyor

ardaby

Picopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarda oyun oynarken 15 20 dakika sonra bir anda ekranım gidiyor, sonra ekran tekrardan açılıyor kendi kendine.

Sonra ise oyunum donuyor, oyundan çıkmak zorunda kalıyorum. Acaba ısındıgı için mi oluyor dedim, sadece 48 derece çıktı. O yüzden ısınmadan oldugunu düşünmüyorum.

Ben bilgisayarda oyun oynarken 15 20 dakika sonra bir anda ekranım gidiyor, sonra ekran tekrardan açılıyor kendi kendine.

Sonra ise oyunum donuyor, oyundan çıkmak zorunda kalıyorum. Acaba ısındıgı için mi oluyor dedim, sadece 48 derece çıktı. O yüzden ısınmadan oldugunu düşünmüyorum.

Bütün oyunlarda mı oluyor yoksa sadece oynadığınız oyunda mı?

Sisteminiz nedir ? MSI Afterburner uygulaması ile ısı değerlerini ölçüp paylaşırsanız çok daha hızlı cevap alabilirsiniz.

Oyun nedir? Oyun orijinal midir? Bütün oyunlarda mı oluyor? Bunlara cevap verebilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı