Oyun oynarken PC donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

bklead

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu açıyorum sorunsuz giriyor, 2 dk sonra ya donuyor ya da PC resetliyor mavi ekran verip.

Dosya Ekleri

• A4B59C22-BC73-4B17-9736-5024D280EF95.jpeg
    A4B59C22-BC73-4B17-9736-5024D280EF95.jpeg
    124,2 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Konuna yazan herkese cevap veriyorsun ama belki de en önemli mesajı yazan kişiye cevap vermiyorsun. Sorununun çözülmesini istiyorsan herkese cevap vermen lazım.
Hocam dikkat etmedim mavi yazının içine yeni kullanmaya başladım forumu hemen bakıyorum teşekkür ederim
1607439545538.png

bu hatayı da alıyorum
Konuna yazan herkese cevap veriyorsun ama belki de en önemli mesajı yazan kişiye cevap vermiyorsun. Sorununun çözülmesini istiyorsan herkese cevap vermen lazım.
mavi ekran.rar belirtilenleri yaptım hocam

Son düzenleme:
Hata ekranında belirtilen dizine gidin ve oradaki dosyaları da paylaşın. Attığınız minidump dosyalarını inceliyorum şimdi.

Sorun ekran kartınızın sürücülerinde yükleniyor, düzgün yüklenmemişler sanırım. DDU ile kaldırıp kartın sitesinden güncelleyin.

Windows'u da 20H2 sürümüne güncelleyin. Sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp chkdsk /f /r komutunu girin, çıkan soruya "Y" diye cevap verin ve sistemi yeniden başlatın.

Ubisotf problemini çözdüm. Şimdi söylediklerinizi yapacağım
Hata ekranında belirtilen dizine gidin ve oradaki dosyaları da paylaşın. Attığınız minidump dosyalarını inceliyorum şimdi.

Sorun ekran kartınızın sürücülerinde yükleniyor, düzgün yüklenmemişler sanırım. DDU ile kaldırıp kartın sitesinden güncelleyin.

Windows'u da 20H2 sürümüne güncelleyin. Sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp chkdsk /f /r komutunu girin, çıkan soruya "Y" diye cevap verin ve sistemi yeniden başlatın.
Söylenilen her şeyi yaptım ancak oyuna girdiğimde 10 saniye sonra yine dondu. Sağlık olsun teşekkür ederim cevaplar için

Son düzenleme:
Ubisoft problemi dediğiniz şeyi nasıl çözdünüz? Onun da günlük dosyalarını istemiştim. Sorununuzun sebebi depolama birimlerinizdeki bir hata olabilir. Bütün depolama birimlerinizin modellerini belirtin.

Ubisoft crash veriyordu. Offline modda iken hesaptan çıkıp tekrar girdiğimde crashı almadım. Youtube da bir videodan bakmıştım. Günlük dosyalara da ulaşamadım. pc kullanmaya çok hakim değilim.
Sürücü C: 194 gb
Sürücü D : 251 Gb
modellerini bilmiyorum
Ubisoft problemi dediğiniz şeyi nasıl çözdünüz? Onun da günlük dosyalarını istemiştim. Sorununuzun sebebi depolama birimlerinizdeki bir hata olabilir. Bütün depolama birimlerinizin modellerini belirtin.
Hocam bu arada oyunun belli yerlerinde sorun çıkarıyor sanırım gemiye bindiğimde vesaire sistemsel sanırım anlamadım. Çok uğraştırdım seni de

Yeni konular

Geri
Yukarı