Oyun Oynarken PC'nin Kapanması ve Açılmaması

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
Dün oyun oynarken bilgisayar birden dondu cevap vermedi ve kapandı. Biraz bekledim açtım ve bilgisayar tam giriş ekranına geçerken reset atmaya başladı. 1 2 derken windows 10 kurtarma bölümüne attı. Güvenli modda açılıyor fakat bilgisayar normal açılmıyor. RAM ve ekran kartlarını çıkarıp taktım. Farklı bir HDD ile denedim aynı sorun var. Kurtarma menüsünden sistemi sıfırladım yine açılmadı. Yardım eder misiniz sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biostan sıfırlamayı dene. Belki sonuç alırsın. Sonuçta sistem kurtarma o kadar taze bir format atmıyor.

Sorun %99 hdd bence. Diğer denediğin hard diskte sorunlu olabilir. 2 farklı kullandığım hard diskler fazla elektrik kesintisinden arızalandı . Aynı sorunları bende yaşadım.

Isı değerlerini kontrol ettiniz mi ve sistem özellikleriniz nedir ? Ayrıca kullandığınız PSU marka ve modelini belirtin ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı