Oyun oynarken programlar alta iniyor

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Konuyu görüyorsunuz zaten. Örnek ile özet geçeyim: Mesela LoL oynuyorum, discord açacağım, discord açılıyor ama görev çubuğuna gidiyor tekrar tıklıyorum ama yine görev çubuğuna gidiyor. Bu sadece LoL'de olmuyor, CS, Crossfire, FIFA 19, War Thunder, Valorant falan. Sadece Discord için geçerli değil. Google chrome falan açacakken de alta iniyor açılmıyor. Yeni Windows penceresi açarak denedim yine olmadı. Son çarem format atmak olacak.

Not: Oyunlara falan girmeden önce programları açsam bile alta alıyor yine kullanamıyorum.

Arkadaşlar selam. Konuyu görüyorsunuz zaten. Örnek ile özet geçeyim: Mesela LoL oynuyorum, Discord açacağım, Discord açılıyor ama görev çubuğuna gidiyor tekrar tıklıyorum ama yine görev çubuğuna gidiyor. Bu sadece LoL'de olmuyor, CS, CrossFire, FIFA 19, War Thunder, Valorant falan. Sadece Discord için geçerli değil. Google Chrome falan açacakken de alta iniyor açılmıyor. Yeni Windows penceresi açarak denedim yine olmadı. Son çarem format atmak olacak.

not: Oyunlara falan girmeden önce programları açsam bile alta alıyor yine kullanamıyorum.

Belki oyunlarda kullandığınız tam ekran seçeneklerinde dolayı olabilir.

Geri
Yukarı