Oyun oynayacak arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Agrou gibi, Among Us gibi oyunlar var ve benim bir ekibim yok. Tek başımayım. Oynamak isteyen ya da grubu olan var mı? Katılmak isterim. Beraber oyun oynayacağım, kimsenin kalbi kırılmadan, kavga gürültü olmadan vakit geçireceğim bir arkadaş grubu var mı? :)

Valorant oynarım isterseniz vsgo ETS 2 Left 4 Dead 2 Dead by Daylight.
Rankımı bilmiyorum öyle giriyorum sıkıldıkça kasmak için oynamıyorum.
Demek istediğim Valorant CS:GO gibi değil de daha zevkli oynarken gülmek istediğim arkadaşlarım olmasını isterdim anlatmak istediğim de bu :)

Benim de hiç arkadaşım yok gerçekte güvenebileceğim yanımda olacak.

Valorant oynarım isterseniz vsgo ETS 2 Left 4 Dead 2 Dead by Daylight.

Benim de hiç arkadaşım yok gerçekte güvenebileceğim yanımda olacak.

CS:GO oynayabiliriz istersen onun dışında bir sürü oyun daha var kütüphanemde CS de çift kelesim.

steamcommunity.com/id/kraxius35

Bence takım kurup nerfy de bir turnuvaya katılalım çok isterim daha sonra orada konuşup tanıştıktan sonra başka oyunlar da oynarız eğer siz de isterseniz :)
Benim bulunduğum bir nerfy takımı var tanımıyorum kimseyi katıldım 13 Nisan da turnuva varmış 2 kişi eksik eğer isterseniz şansımızı orada deneyebiliriz :)
(yabancı diye düşünmeyin ben de tanımıyorum.)

Bence takım kurup nerfy de bir turnuvaya katılalım çok isterim daha sonra orada konuşup tanıştıktan sonra başka oyunlar da oynarız eğer siz de isterseniz :)
benim bulunduğum bir nerfy takımı var tanımıyorum kimseyi katıldım 13 Nisan da turnuva varmış 2 kişi eksik eğer isterseniz şansımızı orada deneyebiliriz :)
(yabancı diye düşünmeyin ben de tanımıyorum.)

Olur discordunuzu verin.

Among Us, Team Fortress 2, CS:GO, Saints Row 3 ve 4, Sven CO-OP, Transformice, Dead Maze, Half-Life Deathmatch Source, Btd Battles, Spiral Knights, Human: Fall Flat, Unturned, Insurgency, Hand Simulator, Pixel Worlds, Growtopia ve Minecraft Bedrock Edition oynayabiliriz başka oyunlar varsa söyleyin ulaşabiliyorsam oynarım aklıma gelenler bunlar, bana ulaşmak isterseniz;
Steam hesabım Steam Community :: Subject Delta Discord hesabım
Rerogshi#2993

Geri
Yukarı